Wpis z mikrobloga

Nie wiem według jakiej logiki wydobycie z ziemi ciał zabitych ludzi to kwestia negocjacji. To powinno być załatwione na wczoraj bez żadnych oczekiwań ze strony Ukrainy.


@Manah: Albo można nie mieć gwoździa w mózgu i po prostu pozwolić im postawić ten kamyk w lesie na mogile tych ukraińców, co ich KGB zabiła i gitara.
6 lat ekshumacji poszło w diabły, bo od 2017 ta drama trwa xD
Nie wiem według jakiej logiki wydobycie z ziemi ciał zabitych ludzi to kwestia negocjacji.


@Manah: No właśnie na tym polega twój problem, że nie wiesz, a piszesz. Nie dziwota, ze od razu cię polubiły konaisze i reszta tego kacapstwa.
Ukraina nałożyła zakaz ekshumacji na Polskę w 2017 po serii zniszczeń ukraińskich miejsc pamięci w Polsce. Miejsc istniejących zarówno legalnie jak i nielegalnie. Po zmianie władzy w Kijowie w 2019 (w sumie
A jak nie ma argumentów, to blokuje i wyzywa.


@Szinako: Że ty kacapku masz czelność w ogóle jeszcze jadaczkę otwierać, to już jakaś zauralska buta napędzana bimbrem z przegniłych kartoszków. Na tym koncie, którego aktualnie używasz, zablokowałeś mnie kłamco i manipulatorze, jak jeszcze byłeś zielonką, zaraz po tym jak ci udowodniłem, że to co wypisujesz, bo brednie i nieprawda. A teraz obrzydliwy degeneracie zgrywasz pokrzywdzonego.
@JPRW:

kilka drobnych gestów dobrej woli


Ty dalej zupełnie nie rozumiesz, że mówisz o ofiarach zbrodni. Gdy ktoś zostanie zamordowany to nie czeka się na "gesty dobrej woli" ze strony sprawcy tylko przystępuje do wyjaśnienia sprawy używając potrzebnych narzędzi, w tym przymusu.

Strona polska to zaakceptowała i nie wywiązała się ze zobowiązań, do tego robiąc z Ukraińców idiotów


Upokorzenie również jest narzędziem dyplomacji, w tej kwestii Ukraińcy powinni przyjmować je z
Żadnych ustępstw ze wschodem. Z nimi trzeba krótko jak z ruskimi, bo to bracia bliźniacy.


@Szinako: No, i widac efekty tej buraczanej politykizagranicznej.
Najwazniejsze im dowalilismy a oni nam, co tam ze ofiary upa sobie leza w ziemii nadal
Najwazniejsze im dowalilismy a oni nam, co tam ze ofiary upa sobie leza w ziemii nadal


@BayzedMan: Najważniejsze to pamiętać kto odpowiada za ich wymordowanie i kto teraz nie chce ich ekshumować.
@BayzedMan: dojrzałeś do przyznania że nierozwiązanie tego problemu bardziej przeszkadza Ukrainie niż im pomaga? Brawo bayzed - jednak nie jesteś taki najgorszy. Nie będzie tutaj symetrii (tak jak bardzo sobie życzy strona ukraińska) bo w PL mamy teraz dwuletni cykl wyborczy i nikt się nie podłoży a każda rocznica będzie coraz bardziej psuła relacje i narastać będą pytania. Uzależnianie ekshumacji od napisu na 1 pomniku jest nie do obrony, wybacz ale
@BayzedMan

>Nie wiem według jakiej logiki wydobycie z ziemi ciał zabitych ludzi to kwestia negocjacji. To powinno być załatwione na wczoraj bez żadnych oczekiwań ze strony Ukrainy.


@Manah: Albo można nie mieć gwoździa w mózgu i po prostu pozwolić im postawić ten kamyk w lesie na mogile tych ukraińców, co ich KGB zabiła i gitara.

6 lat ekshumacji poszło w diabły, bo od 2017 ta drama trwa xD


To może jakiś