Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony
Wczoraj nie oglądałem. Nadrabiam.
Jak zaczeła koniara się żalić to autentycznie wstałem i rozchodziłem to po pokoju.
Ona nie rozumie tego, że w związku to dwie strony muszą się starać. Ona oczekuje aby tylko chłop się starał.
Każdy ma wady, nikt z założenia nie jest idealny.
Każdy musi nad sobą pracować. Każdy się musi starać. Nie ma wszystkiego na tacy.
Stara panna, tyle wiosen na karku i nic nie rozumie.
  • 6
@rvva1 koniara wyszła widać z założenia, że chłopaki już są na nią zdecydowane, bo złożyły oferty, a ona zarządza przetargiem ;) Jeśli się dobrze zastanowić, to mogła ten schemat podpatrzyc w poprzednich edycjach. Praktycznie każdy starszy chłop tak się zachowywał i tak samo pomiatał swoimi kandydatkami. Starsze babki też, np stare urwisko. Czy tamci byli mili i czy zabiegali? No nie. Koniara jest niestety dodatkowo memiczna jak Dudu i to nie służy
@rvva1: Ta... uwielbiam ten typ. Ona ma prawo być rozczarowana, wycofać się ze znajomości lub po prostu nie mieć ochoty rozmawiać a Ty "masz być mężczyzną" czyt. "masz zaciskać zęby domyślać się o co jej chodzi i ją zdobywać"...

@Yssuna: U niej przede wszystkim zabrakło empatii. Pieprzyła o tej "męskiej decyzji" jakby to jakieś roboty były a przecież cała trójka miała takie same prawo do zniuansowanej perspektywy jak i ona.
@PepikPL pamiętaj, że piszesz to na wykopie, gdzie z połowa Mirków to incele 25-40+, część zapewne nawet nie trzymala kobiety za rękę. Czy każdy z nich jest wybredną, złośliwą, krytyczna koniarą? No nie sądzę. Różne są powody bycia singlem, nie można generalizować że to tylko zły charakter. Koniara może była kiedyś zwyczajną dziewczyną bez powodzenia, trafiającą na typów chcących jedynie ogrzać się przy jej bogatych rodzicach. Może jest już zgorzkniała, zrezygnowana. Chciała
@jedna_odpowiedz: Zauważ, że żadnego Mirka nie znam nawet z imienia a Koniarę widzimy "w akcji" od 10 odcinków, więc mamy jakieś podstawy, by wysuwać jakieś wnioski. I czy któryś z jej kandydatów nadawał się do samotnego, zamożnego człowieka? Nie wiem, ale jak nie byli w jej typie to powinna po prostu o tym powiedzieć zamiast mieć pretensje o wszystko do samego końca...