Wpis z mikrobloga

Za 4 lata a może nawet wcześniej u nas takie sceny będziemy oglądać. Myślicie, że któryś z liderów konfederacji też zatańczy w akompaniamencie płaczących lewaków?

#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja

Jak będzie?

  • Pan Braun zatańczy 30.3% (10)
  • Pan Mentzen zatańczy 24.2% (8)
  • Pan Bosak zatańczy 6.1% (2)
  • Razem zatańczą 39.4% (13)

Oddanych głosów: 33

Aquamen - Za 4 lata a może nawet wcześniej u nas takie sceny będziemy oglądać. Myślic...
  • 26
Całe szczęście głosowałem na Szymka Hołownie


@vulfpeck: E to przecież jedno kadencyjny strzał jak Kukiz. Za 4 lata znowu socjaliści podstawią ci jakąś lepszą alternatywę siebie i też zagłosujesz.
normalnie bym nie odpisywał na coś takiego ale to samo słyszałem gdy Konfederacja szła po 20%


@aarahon: Co słyszałeś wtedy, wyniki wyborcze gdzie Lewicy ubyło elektoratu i wprowadzili mniej posłów niż kadencję wcześniej?
Za 4 lata a może nawet wcześniej u nas takie sceny będziemy oglądać. Myślicie, że któryś z liderów konfederacji też zatańczy w akompaniamencie płaczących lewaków?


@Aquamen: XD
@Kryspin013: z Pana Javiera też się lewacy śmiali a potem płakali na ogłoszeniu wyników ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Aquamen: Jarałem się partiami prawicowymi w Polsce gdzieś od 2012 i za każdym razem było #!$%@? to samo XD

Ofc tym razem na pewno się uda bo w argentynie wygrała jakaś konserwa. Btw, chyba będziecie mieli realny przykład do weryfikacji waszych poglądów i paróweczkowej ekonomi.
ja mówię o malejącym poparciu lewicy w porównaniu do ubiegłej kadencji


@Aquamen: no wiem, napisałem dokładnie o tym samym.

a ty mi wyjeżdżasz z sondażami przedwyborczymi konfederacji xd


@Aquamen: czemu kłamiesz? W swoim komentarzu ująłem jedynie sondaże Reaserch Partner i PGBO, nie są to sondaże przedwyborcze Konfederacji.

Aż tak boli?


@Aquamen: ciebie chyba coś boli skoro uciekasz od tematu i kłamiesz żeby przeforsować manipulację xD
czyli jednak boli albo masz IQ przeciętnego wyborcy Lewicy i nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.


@Aquamen: jeśli sensem twojej wypowiedzi było poszukiwanie rozmówcy który z tobą porozmawia bez atakowania logiką i faktami to fakt, tego sensu nie zrozumiałem. Gdybym się mylił to mógłbyś przedstawić sens wypowiedzi i wskazać gdzie się myliłem ale tego nie zrobiłeś i nie zrobisz bo wiesz że się nie pomyliłem.
jeśli sensem twojej wypowiedzi było poszukiwanie rozmówcy który z tobą porozmawia bez atakowania logiką i faktami


@aarahon: takiego niestety jeszcze nie znalazłem, przysłali mi ciebie bez podstawowej wiedzy z czytania ze zrozumieniem echhh. Możesz zawołać starszego kolegę? Nie lubię się pastwić nad mniej bystrymi, naprawdę mi cię szkoda przyjacielu(,)
Gdybym się mylił to mógłbyś przedstawić sens wypowiedzi i wskazać gdzie się myliłem ale tego nie zrobiłeś i nie zrobisz bo wiesz że się nie pomyliłem.

Co słyszałeś wtedy, wyniki wyborcze gdzie Lewicy ubyło elektoratu i wprowadzili mniej posłów niż kadencję wcześniej?


O tutaj
@aarahon: Już to robię po raz ostatni.

Ja stwierdziłem, że lewicy maleje z kadencji na kadencję a konfie rośnie. Ty żeby wyprowadzić mnie z błędu pokazujesz mi