Wpis z mikrobloga

Nie ma jeszcze 11:00, a ja już piszę #bezdomnypapaj update...

Anony, nie wiem czy dziękować tylko Wam, ale #zbiorka przerosła moje oczekiwania i teraz z taką kwotą będę próbował udobruchać jakiegoś #landlord na wynajęcie pokoju z zapłatą na dzisiaj 1/3 czynszu i połowy kaucji (albo inna konfiguracja) lub poczekam na rozwój sytuacji pozostając jeszcze kilka dni w #hostel. Może jak dostanę umowę to będzie na mnie lepiej patrzył

A w kwestii #umowa i #praca... Od godziny 9:00, czyli jak tylko wstałem na nogi otrzymałem z 3 albo 4 telefony z ofertami na różne stanowiska, a tez dostalem wiadomości od kilku anonów zarówno tu, jak i na #mastodon z chęcią pomocy.

Poza zbiórką otrzymałem też kolejny datek od osoby z #mastodon, a mianowicie "nowy" (cudzysłów nie po złości, po prostu rozróżniam nowe od używanych urządzeń) telefon, bo mój staruszek S9 leży w #lombard prawdopodobnie martwy, gdyż oberwał wielką ilością wody podczas pracy w #glovo a teraźniejszy Alcatel łapie zadyszki nawet na pulpicie.

Dziękuję anony nie tylko Wam, ale też osobom z #mastodon i #twitter. Mam nadzieję, że uda mi się i znaleźć pracę, i szybko wynająć coś, a jak nie to będę kombinować z probą zdobycia atencji u jakichś #influ albo polityków, chociaż np. Maja Staśko olała mojego tweeta.

Jak na razie link do #zbiorka #zrzutka wrzucam dalej:
https://zrzutka.pl/ntv6jm

Proszę Was o #wykopefekt

#pomagamzwykopem #przegryw #depresja #poznan #bezdomnosc #problemypierwszegoswiata #patologia #bezdomnypapaj
  • 3
@JuanPablitoSegundo_2137: dziwie sie, ze ci sie chce. ja nieuchronnie zmierzam do bezdomnosci, mam 100 chorob, dlugi, uzaleznienia, no tyle ze nie mam niepelnosprawnosci jak ty. I nic z tym nie robie. Moje zycie od dawna skonczone a ja sie poddalem. A ty latasz za ta robota jak #!$%@?. Mozesz #!$%@? nawet 24 godziny na dobe, i tak bedziesz #!$%@? przez te owlosione malpy, one nie maja pojecia o niczym. Ja mam