Wpis z mikrobloga

@m4jkel mnie łapie frustracja, jak nie mam co robić. Teraz jestem w trasce, nawet sobie książki nie wziąłem i brak zajęcia, a miałem trzy dni wolne. Zdziczalem i chodzę #!$%@?.
@Cachorro Niekoniecznie. Najwcześniej wywołują spłycenie emocji, zmniejszenie motywacji, apatię I nawet anhedonie. Dysfunkcje seksualne również są dość częste. Niekiedy zostają na zawsze (poczytaj o PSSD, mój lekarz przestrzega innych studentów przed tym gównem). Mogą wywołać tzw. hipofrontalność, czyli niedoczynność płatów czołowych (google: SSRI induced hypofrontality). Te leki bym brał tylko jeśli nie mógłbym wyjść z łóżka albo miał myśli samobójcze.
@MiedzygalaktycznyOnanista: ja biorę ssri ale mała dawka 5mg Escitalopram. Ale chcę z tego zejść (3mc łykania). Początkowo 10mg, potem zmniejszyłem jak wyszedłem trochę na prostą bo wydaje mi się, że się lepiej czuje przy mniejdzej. Jako takich efektów brak, ale strasznie ciężko mi się rano dobudzić. Pewnie to jest uboczny u mnie.

Pewnie zacznę teraz brać 0,5 co drugdzi dzień. Potem ćwiartkę i odstawie całkiem. Trochę się boję żeby nie mieć