Wpis z mikrobloga

Kupiłem kierownicę Thrustmaster T300 GT do Assetto Corsa Competizione.
Coś tu trzeba konfigurować? Nie da się grać na defaultowych ustawieniach? Wychodzę z zakrętu, popuszczam kierownicę aby wracała na pozycję 0 (jak to ma miejsce w rzeczywistości), a ta mi się wyrywa i grubo leci ponad pozycję na wprost, tam się odbija i w drugą stronę leci znowu ponad pozycję 0 i tak sobie oscyluje z coraz to większą siłą, a pojazd mi wężykuje i finalnie zaczyna kręcić bączki. Rozumiem takie zachowanie w grze typu arcade albo na marketowej kierownicy ze sprężynami zamiast wielu silniczków krokowych... ale nie w T300
Mam coś źle ustawione? Mówię - mam wszystko na domyślnych ustawieniach. Screen poniżej.

#pcmasterrace #gry #grykomputerowe #simracing #assettocorsa #thrustmaster
Login_login - Kupiłem kierownicę Thrustmaster T300 GT do Assetto Corsa Competizione.
...

źródło: acc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Wychodzę z zakrętu, popuszczam kierownicę


@Login_login: a co Ty, w drifty chcesz się bawić w ACC?

W sterowniku zostaw tylko spring i constant na wartośc jaka Ci odpowiada, reszta na zero, bo pewnie centrowanie masz zostawione właczone

  • Odpowiedz
  • 0
a co Ty, w drifty chcesz się bawić w ACC?


@Leniek: No właśnie nie, chcę normalnie jeździć. Na urodziny dostałem bon przejażdżki na torze, spodobało mi się i dlatego pomyślałem o simracingu.

W sterowniku zostaw tylko spring i constant na wartośc jaka Ci odpowiada, reszta na zero, bo pewnie centrowanie masz zostawione właczone


@Leniek: W sterowniku T300, w sensie w Windows (w kontrolerze gier), a w samej grze nic nie
  • Odpowiedz
@Login_login: T300 tak nie ma, gość wyżej #!$%@? głupoty xD

W sterowniku T300, w sensie w Windows (w kontrolerze gier),


@Login_login: W sensie dokąłdnie tu gdzie na obrazku, tylko #!$%@?łem. Constant i Periodic jak chcesz, reszta 0
Zazwyczaj robi się 100,100, 0, 0 i reguluje siłę albo w grze albo tym suwakiem overall na samej górze

W grze możesz sobie dać min force o ząbek w góre i damper też
Leniek - @Loginlogin: T300 tak nie ma, gość wyżej #!$%@? głupoty xD
W sterowniku T300...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz