Wpis z mikrobloga

największa beka jest z Jarosława Wolskiego xD gość przeczytał kilka artykułów na wikipedii o czołgach (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że się nie znał no to yyy będziesz ekspertem wojennym na youtubie xD #!$%@? że przed wojną na Ukrainie znało go 14 osób w Polsce xD łatwa fucha i nikt nic ci nie wypomni bo nikt cię nie zna xD

fart i pech życia to pojawienie się wojny na Ukrainie i kanału Zychowicza xD nagle #!$%@? z #!$%@? stał się regularnym gościem Historii Realnej i zrobił się problem xD po pierwszej fali sympatii tak się podjarał że napisał książkę i Jarek dopiero uczył się strategii wojskowych i że niby coś odczytuje z meldunków i pola walki i analizuje przyszłe scenariusze xD potem właściwie jak on może gadać o wojsku i wojnie jak on ani razu nie był w wojsku i podobno nawet na obowiązkowe przeszkolenie nie chciał iść xD "Ukraińcy i Rosjanie, proszę, róbcie tak jak przepowiadałem" xD no #!$%@? mnie kariera tego typa, teraz poważny uczestnik konferencji dotyczących uzbrojenia, autor książek o wojnie xD #!$%@? wstrzelił się bardziej niż Zychowicz
#wojna #heheszki #pasta #wolski #wolskiowojnie
BulgarskiTaboret - największa beka jest z Jarosława Wolskiego xD gość przeczytał kilk...

źródło: cbdmgvqeyhcgzaf8mi3wdi3jy6f4udjb

Pobierz
  • 5
@BulgarskiTaboret: można go nie lubić i nie szanować jego opinii i je spektakularnie orać, bo większość się do tego nadaje, ale jego regularne pisanie do periodyków wojskowych nawet hobbystyczne skwitować, że coś tam przeczytał na wikipedii jest mega biedną postawą

No i ten fikoł, że jak ktoś nie był w wojsku, to co może wiedzieć...

A o pracy polskiego sejmu można się wypowiadać, jeśli się nie było posłem? ( ͡°