Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun nie, nie myślę tak. Myślę, że przyjemność sprawia ci nie oglądanie tych zdjęć, ale sam fakt, że ktoś ci je wysyła - inaczej byś się tym nie chwaliła pod pretekstem ostrzegania koleżanek. Przypomina mi to zachowanie takich lokalnych pato-celebrytek, które prowadzą salon z paznokciami i mają na insta kilka "pro" zdjęć od fotografa. Jak jakiś automat założy fake profil z tymi zdjęciami, to niby są oburzone i skrobią 10 postów
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º) zaobserwowałem to już jako dzieciak przy różnych okazjach, szczególnie taki śmigus dyngus itd. Kobiety budują swoją hierarchię na podstawie tego ile uwagi każda z nich dostaje od mężczyzn - nawet ta niechciana jest na wagę złota - czasem nawet bardziej, bo potem jeszcze można się pożalić, więc atencja x2
  • Odpowiedz
@abbondanza w kopiowanych profilach nie chodzi o wybijaniu sie na czyichs zdjeciach, tylko zapraszaniu Twoich znajomych, ludzie są głupi i obserwuja na insta a potem pojawiają sie rolki ze zalozyles onlyfans Znajomi z liceum, rodzina, koledzy z pracy schodza bo promocja 1 dolor, no tyle zaplace i cyk dane karty skradzione. Z resztą się zgadzam
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Widzę, że mam gościa na czarnej, intensywne korzystanie z czarnej ma sens xD

Kobiety budują swoją hierarchię na podstawie tego ile uwagi każda z nich dostaje od mężczyzn - nawet ta niechciana jest na wagę złota


@abbondanza: Na początku zdania uciekł Ci wyraz "niedowartościowane". A ten wpis to nie chwalenie się, tylko wyśmianie typa i ostrzeżenie innych użytkowniczek.
  • Odpowiedz