Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Sandrinia 2k to jest od groma kalorii, ciężko by było żeby taka kanapka tyle wyciągnęła, musiałaby być chyba całą była być nasączona oliwą i wszystko jeszcze z góry na dół zalane sosem serowym to wtedy tak xd
Odkąd liczę kalorie to już w miarę na oko patrząc na jedzenie potrafię oszacować kalorykę bez większego zastanawiania się, więc trochę mnie zdziwiło to 10k skąd wzięłas xd
@krucjan: ja nie liczę kalorii, jem tak żeby nie być ani głodna, ani gruba. Lubię jakieś drwale, kebsy, czy pizzę, ale to się nie umywa do na przykład szakszuki z dużą ilością warzyw, czy sushi, które uwielbiam do tego stopnia, że zdarza się iż jem to ze 2-3 razy w tygodniu i nigdy mi się nie nudzi xd
@krucjan: trzeba być #!$%@?ętym żeby to zjeść xD zjadłem kiedyś 2 na raz i w tamtym sezonie już chyba więcej go nie zamówiłem a #!$%@?ć 6 to jakiś kosmos, 5400 zaklejących ryj kalorii, jeszcze wyglądasz na chudego szczurka więc jak to zjadłeś sam to szanuje chory #!$%@?
via Android
  • 1
@AndrzejBabinicz zniszczą a potem sobie wrócę ¯_(ツ)_/¯

@p4wl dobry był, tak jak mówię to delikatne różnice, jak już miałbym je umiejscowić od najlepszej do najgorzej to tak bym dał, ale każdy był praktycznie tak samo dobry.

@imargam_2137 aktualnie jestem mega chudy, w normalnie dni jem około 1,5k kcal a czasem robię 2-3 dniowe głodówki. Takie dni jak ten robię ostatnio raz na dwa tygodnie ale wcześniej w ogóle sobie na coś takiego