Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #wspomnienia #rozowepaski #niebieskiepaski #seks Opowiem Wam historię koledzy. Było to w 2 albo 3 klasie liceum. Okres ferii świątecznych w grudniu. W nocy wszedłem na czaterie i na czacie swojego miasta znalazłem nastolatkę. Okazało się że ma 16 lat. Szybko temat pisania zszedł na seks. Wymieniliśmy się messengerem. Pisała mi jak lubi to robić i w ogóle. Ja jako wtedy jeszcze prawiczek bylem strasznie tym podniecony, że taka laska ze mną pisze.

Pisaliśmy coraz więcej, żaliła mi się że jej ex, z którym zerwała kilka dni wcześniej, nachodzi ją pod domem i ciągle pod nim stoi. Postanowiliśmy się spotkać. Dzień spotkania to był 30 grudnia, czyli dzień przed sylwestrem. Był to wieczór ok godziny 19 lub 20. Umówiliśmy się na przystanku autobusowym. I tak sobie siedzę i czekam i ktoś z tyłu zaczął pukać w przystanek, odwróciłem się i to była ona. Przytuliliśmy się na przywitanie i nagle z ok 100 m zaczął ktoś krzyczec: ej urwo! Chodź tu #!$%@? cie!

Domyśliłem się że to ten jej były, z którym ponoć zerwała. Ten typ to był typowy patus. Ona zaczęła go uspokajać, ale to nic nie dało i typ się rzucił na mnie. To był mój 1 raz, gdy się biłem na poważnie. Co ciekawe na przystanek przyjechał autobus i wszystkie babcie w oknach patrzyły się co się dzieje. Bilans tej bójki był taki, że rozwaliłem mu kurtkę z zamkiem, a on mi podbił oko i miałem limo.

Gdy on się uspokoił powiedział, że musimy se wyjaśnić wszystko. Obok był McDonald, więc tam to miało być obgadane. Gdy staliśmy obok niego, powiedziałem że to #!$%@? i idę stąd. A on znowu się zaczął rzucac: MOJEJ KOBIECIE JEST ZIMNO, WŁAŹ DO ŚRODKA. Powiedziałem, że nie I odszedłem, a jej pogratulowałem chłopaka patusa.

Następnie poszedlem, do sklepu na pato osiedlu, które było obok I kupiłem sobie piwo i wypiłem je sam w parku. Zerknąłem na messenger i zobaczyłem że mnie zablokowała. Wróciłem do domu, a matka przerażona i że co się stało. To jej powiedziałem co i jak. Już wtedy zacząłem sobie zdawać sprawę, że z moimi relacjami z dziewczynami jest coś nie tak. Ale przynajmniej zepsułem mu kurtkę. Limo znikło po ok 2 tygodniach. Po kilku dniach zobaczyłem na instagramie albo fb, że znowu są razem i wstawiają zdjęcia jak się przytulają.
  • 6
@Felixu: Bardzo #blackpillowewspomnienia. Posłużyłeś jako dodatkowy samiec, który był do zmoggowania przez agresywnego sebe w celu dostarczenia EMOCJI młodej dziewczynie. Ta poczuła się zajebiście bo zobaczyła, że jej chłop jest #!$%@?ęty na jej punkcie i będzie się rzucał na chłopów, którzy się do niej zbliżą - to oznacza możliwość władzy nad silnym samcem przy pomocy tzipy czyli to co kobiety lubią najbardziej. Z pozytywów dla Ciebie może to chociaż była