Wpis z mikrobloga

Chcieliście Tuska to go macie XDDD a zaczyna się superkara a to dopiero początek hahaahahahahah. Beke mam z takich ideowców XD dla pierdzirobotników z Wawy (tak sie w Wawie pracuje powoli byle jak i tak kasa wpada i to ogromna jak na PL warunki, jesteście półpasożytami za 7-10k na miecha (zapraszam na wschód 3,2-4k i jeszcze opierdziel że za wolno, albo ciągły nadzór i to w pracach w których powinen być rzekomy luz!) taka prawda, wiem jak się w Wawie pracuje z opowieści znajomych. #strefaczystegotransportu #polityka #polska #bekazlewakow #bekazpodludzi #4konserwy #wykop
  • 14
  • Odpowiedz
@sols tak Ty wiesz jak się w stolicy żyje, najdalej gdzie byłeś to chyba w najbliższym mieście wojewódzkim w multipleksie na wycieczce szkolnej w podbazie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@galicjanin: akurat w Warszawie byłem ponad 50x , wystarczy co mi mówią znajomi którzy tam pracowali, prawda o większości osób pochowanych po małych pokojach biurowych jest taka sama co o urzędnikach, więcej się #!$%@? niż efektywnie pracujecie, a żeby było śmiesznej to pracodawcaa i tak was trzyma bo ma #!$%@?, na wschodzie by was wywali po pierwszej obsuwie!
  • Odpowiedz
tak sie w Wawie pracuje powoli byle jak i tak kasa wpada i to ogromna jak na PL warunki, jesteście półpasożytami za 7-10k na miecha (zapraszam na wschód 3,2-4k i jeszcze opierdziel że za wolno, albo ciągły nadzór i to w pracach w których powinen być rzekomy luz!)


@sols: Trzeba być #!$%@? umysłowo, by dobrowolnie wybrać #!$%@? w jakimś gównomagazynie za 4k, zamiast eleganckiej pracy biurowej za 10k.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Filipterka25: ale przynajmniej w domu w ukochanym mieście, czyli sugerujesz że 300tys ciężko pracujących mieszkańców za przybliżone 4k nie myśli???
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Filipterka25: głosują na KO to teraz im zutylizuja samochody i do centrum Wawy nie wjadą idiocii hahaha. A to dopiero początek "dobrostanu europejskiego" Brawa dla przygłupów
  • Odpowiedz
głosują na KO to teraz im zutylizuja samochody i do centrum Wawy nie wjadą idiocii hahaha.


@sols: Wciąz na wschodzie #!$%@? w gównopracach za gównopieniądze, a jak wam te złomy z Niemiec pokasujemy to się posracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
akurat w Warszawie byłem ponad 50x , wystarczy co mi mówią znajomi którzy tam pracowali, prawda o większości osób pochowanych po małych pokojach biurowych jest taka sama co o urzędnikach, więcej się #!$%@? niż efektywnie pracujecie, a żeby było śmiesznej to pracodawcaa i tak was trzyma bo ma #!$%@?, na wschodzie by was wywali po pierwszej obsuwie!


@sols: No to znaczy, że masz na tyle #!$%@? wartośc na rynku pracy
  • Odpowiedz
@sols: na minimum i okolicach wszedzie tak samo #!$%@?, taka prawda ¯\(ツ)/¯ Trzeba do gory cisnąć, a nie siła woli tych z góry ciągnąć na dół.
  • Odpowiedz
a jak wam te złomy z Niemiec pokasujemy to się posracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filipterka25: zarejestrujemy je sobie na waszym chrystusie narodów ukrainie, łapówka 50zł i paczka fajek dla urzędnika powinna wystarczyć
  • Odpowiedz