Wpis z mikrobloga

#przegryw siedzę na zwolnieniu lekarskim gdzie jestem na umowie na okres próbny do końca grudnia i prawdopodobnie z tego co mi tu rodzina i jej bliscy znajomi mówią to mi nie przedłużą umowy przez to xdd w sumie bardzo dobrze, nie zależy mi na niczym, przynajmniej jedną minimalną zarobiłem i jeszcze 10tego dostane 70%
nic mi z tych pieniędzy, dałem 1000 zł dla rodziców i następnym razem też dam, tak dla świętego spokoju, żeby mnie nie wy-je-bali z chałupy
po co mi pieniądze jak nic mnie nie cieszy, nawet alko i narkotyki też już nie
nie żebym się przejmował ewentualną stratą pracy w tej #!$%@? ochronie wśród toksycznych januszy, ale wiem na 100%, że znowu będę codziennie wyzywany od nic nie wartego śmiecia, pierdo-lnię-tego psychicznie chorego i sieroty bez przyjaciół, znajomych i kobiety
znowu będzie trzeba się starać o rente w ZUSie za pół roku z racji #schizofrenia i pajacować przed wszystkimi i udowadniać, że takiej kalece umysłowej jak ja naprawde jest potrzebne przynajmniej minimum jakiegoś hajsu, żeby nie zdechnąć z głodu i dołożyć się do utrzymania przez rodziców, bo inaczej skończę na ulicy i koniec końców gdzieś z gałęziami na drzewie...
  • 7
@majkel_scofield: prawdopodobnie zdechne jak pies pod płotem, taka prawda, nie będe oszukiwał i szukał nadziei, której nie ma dla mnie bez pomocy innych ludzi
nigdy nie zostałem nauczony jak samodzielnie żyć, a wręcz ograniczano mi tę możliwość poprzez wyręczanie mnie i przyklejenie mi łatki nieporadnej sierotki marysi przez co zawsze ktoś mi we wszystkim pomagał nawet jak próbowałem sam czegoś się nauczyć
no nie wiem, ewentualnie jak rodziców zabraknie to może
@pepko_pepps: Jak ja #!$%@? gardzę takimi jak ty. Nawet nie próbujesz... nawet nie chcesz zdechnąć próbując. Już znasz swoją przyszłość i po co wgl cokolwiek robić. Też byłem w dupie i jakoś się nie poddałem. Też mi wysmarowali diagnozę i mówili że #!$%@? osiągnę, będę nikim itd. #!$%@? się w końcu i zacznij z nimi wojnę. Rób na przekór... zostań tym świrem, co ci szkodzi? Przeceż jesteś wariatem, możesz robić co