Wpis z mikrobloga

#innigrisiezaburza #psychologia #depresja #feels #rozminy

TLDR: 9 na 10 dentystów poleca od czasu do zrobić sobie detoks dopaminowy.

Jestem tak zajęta życiem, że nawet nie mam czasu zastanawiać się nad tym jak się czuję, a tym bardziej próbować to ulepić w mniej lub bardziej zgrabne słowa.
Chcę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Tak bardzo, bardzo. Jak teraz się nie uda, to ja nie wiem co to ze mną będzie.
Terapeutka próbuje mnie przygotować na spadek nastroju. On nadejdzie, a ja musze umieć sobie z nim poradzić.
Mam tak wiele rzeczy do zrobienia ze sobą, że nie wiem od czego zacząć.
A raczej chyba wiem. Od rutyny. Rutyna dobra sprawa, zwłaszcza jak Twoje życie plecie się bez ładu i składu z dnia na dzień. Dlatego też próbuje wrócić do książek. Jest ciężko, bo myśli uciekają i sugerują aby zrobić coś zupełnie innego. Mocniejszego, łatwiejszego, bardziej dopaminowego. Już nawet staram się nie wkurzać na siebie, jak przelecę parę stron bez świadomości treści. Chodzi o zmniejszenie ilość bodźców. Stresuje się na samą myśl pozostania że swoimi myślami sam na sam. Tak usilnie od wielu lat próbuje je zagłuszyć.
innigri - #innigrisiezaburza #psychologia #depresja #feels #rozminy

TLDR: 9 na 10 de...

źródło: temp_file9199215708785774095

Pobierz
  • 13
@innigri:

Chcę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Tak bardzo, bardzo. Jak teraz się nie uda, to ja nie wiem co to ze mną będzie.

Stresuje się na samą myśl pozostania że swoimi myślami sam na sam. Tak usilnie od wielu lat próbuje je zagłuszyć.


No i odpowiedziałaś sobie sama. Pozostań ze swoimi myślami sam na sam i ich nie zagłuszaj. Nie musisz nawet martwić się, co inni pomyślą, bo to tylko
Nemayu - @innigri: 
Chcę odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Tak bardzo, bardzo. Jak ...
via Android
  • 1
@atteint bo są autodestrukcykne, negatywne, skrajnie krytyczne, bolesne, przepełnione trudnymi doświadczeniami i niejednokrotnie niespójne z rzeczywistością. Jadę po sobie jak po burej suce i cierpię z powodu tego jak krzywdzili mnie inni. Chyba dlatego.
via Android
  • 1
@Nemayu bardzo słuszne spostrzeżenie, nie zestawiałam jednego z drugim, przynajmniej świadomie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam wiele traum. Doświadczyłam takiego gunwa w życiu, które tak rezonuje na moje życie obecnie, że próba zintegrowana tego, jest procesem tak skomplikowanym, że nawet nie wiem od czego zacząć. Jedno wiem, boję się tego co mam w sobie.
Ale tak, moje myśli są moimi myślami, ale co zrobić jak się myśli bardzo
via Android
  • 0
@Dueil_angoisseus jak śmiesz śmiać mówić czy moje życie było w trybie easy mode? Przecie Ty gunwo wiesz o mnie i nawet nie próbujesz się dowiedzieć więcej lub mniej uprzejmym pytaniem. Z góry oceniasz. Ha tfu z takimi ludźmi.