Wpis z mikrobloga

@Cavaron: ale to chyba prawda, tzn nie żebym ich bronił ale jak w ciagu dnia czy dwóch auto sie cudem nie znajdzie to nie ma sensu go szukać, rozbiorą go w ciągu doby i koniec. Musialbys pojedyncze częsci szukać a i to tylko po to ze moze udaloby sie kogos udupic. Moze jakby od razu zabierali sie do szukania cos by z tego bylo, a ze jest jak jest to lipa
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: No to masz niestety odpowiedź, jak nie ma adwokata to tak to wygląda, nie złożysz wniosków dowodowych nie zrobisz kopii akt to cię odeślą. Kiedy to dostałaś? Daj do adw. I niech wali zażalenie na postępowanie jak jest czas
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: klasyczek, miałem to samo - na początku udawanie że chca coś zrobić a po 2 tygodniach list z umorzeniem.
Za to zatrzymywać bez powodu do kontroli drogowej to im się chce - mam w tym roku 6 razy potwierdzony przebieg przez policje xD
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: ja jakieś 11 lat temu zgubiłam swojego pierwszego smartfona, galaxy s2. Na początku myślałam że mnie okradli w pubie ale okazało się potem że wypadł mi z kieszeni. Wszystko zgłosiłam na policję i kiedy już straciłam nadzieję to po 9 msc dostałam wezwanie do odbioru depozytu. Okazało się że ktoś znalazł mój tel i od razu nast dnia przyniósł go na komisariat. W kejsie miałam 10zł i bletkę - dyszka
  • Odpowiedz
@dzakubmwo: Czy to nie jest #!$%@?, że do najprostszej i najoczywistszej sprawy trzeba wynajmować prawnika? Niedługo to nie wysrasz się do kibla bez prawnika, bo okaże się, że złamałeś jakiś paragraf.
  • Odpowiedz
@kyIiejenner po 1 skąd wiesz, ze nie sprawdzili, zapoznawałaś się z aktami? Jeżeli tak możesz złożyć zawiadomienie o niedopełnieniu obowiązkow, po drugie na jakieś podstawie umorzyli? Jeśli na niewykrycie sprawcy to przecież jest stwierdzenie, że przestępstwo było.
  • Odpowiedz
  • 2
@kyIiejenner Policja jeśli chodzi o kradzieże, to mało co robi nawet gdy kradziony przedmiot jest w tym samym mieście, a co dopiero mówić o innym kraju.
Dodatkowo Ukraina to czarna dziura, czy dzikie pola, jeśli chodzi o polskie służby, nie mamy odpowiednich umów, a jak mamy to od nich nikt tego nie szanuje, nie mówiąc o tym, że od zawsze szerzy się tam korupcja, układy i oligarchia. Dodatków teraz jest tam wojna
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: zastanawiałem się jak można dac sobie #!$%@? telefon bez rozboju. No tak, zostaw go w torebce bez opieki w rapsowym klubie, bo kawałek dalej imba się kręci...

Policji nie komentuje bo to standard
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: to kiedyś kumpel zgłosił sprawę na policję, zaniósł im nagrania z monitoringu od razu po zgłoszeniu

Umorzyli sprawę, a jak poszedł się zapytać co zrobili, to zabezpieczyli monitoring, który sam im przyniósł XD
  • Odpowiedz