Wpis z mikrobloga

Czy Wasze dziecko też było takim predatorem? Moja córka zachowuje się jak Rambo, zaczęła raczkować mega wczesnie, wstała na nogi w wieku 11 miesięcy i terror otoczenia (my plus kot) trwa do dziś. Nie ma rzeczy która może ja powstrzymać, wspinanie się na łóżko? Check, walka z kotem i zero poczucia zagrożenia i respektu dla przeciwnika? Check... wiem że tak będzie jestem po prostu ciekawy jak działają inne modele w podobnym wieku #dzieci #rodzinaprzestepcza #wychowajjakswoje
  • 20
@bartekpankol: okaże się, ogólnie inne dzieci nie robią problemu, popłaczą i tyle ale rodzice to ja pier..., afera ze ugryzł czyjeś dziecko, dokumentacja zdjęciowa, jakis raport Pani dyrektor, brakowało tylko mugshota małego i kajdanek ;) Znaczenie ma miejsce, jak załoga sobie nie radzi to problemy przerzucane są na dzieci/rodziców, zmienił placówkę i nagle ukochany dzieciaczek wszystkich Pan, a tatuś zapamiętany przez wszystkie dzieci z adaptacji ;)
@bartekpankol: to ją obserwuj pod tym kątem i czy szybko się nie rozprasza. W wieku 5-6 lat można próbować diagnozować w kierunku ADHD. To nie jest nic śmiesznego niestety i strasznie utrudnia życie jeśli nie jest leczone. Wykryte we wczesnym wieku daje nadzieję na dopasowanie się do świata. Moja córka też szybko zaczęła chodzić i ciągle ją gdzieś nosiło. Z wiekiem było coraz więcej dziwnych objawów. Teraz jesteśmy w trakcie diagnozy
@bartekpankol: Mam dwójkę synków w wieku 5 i 3 lata. Rozróba na chacie praktycznie codziennie, szczególnie jak jestem w pracy. Do żony nie czują respektu prawie w ogóle, nade mną minimalny. MMA, skoki z kanapy, skakanie po meblach, rzucanie przedmiotami - już nawet nie mam siły tego wszystkiego wymieniać. Generalnie ciężko. Starszy z synów trochę wychodzi na prostą, okazało się, że miał niedosłuch związany z przerostem migdałka. Problem został ogarnięty i