Wpis z mikrobloga

#przegryw
#redpill
#blackpill
#p0lka

TLDR Długi rant na kłamstwo wciskane przez redpillowych guru; mężczyźni też mają ścianę

Ostatnio oglądałem trochę polskich redpillarzy i zastanawia mnie jedna rzecz- skąd to przekonanie, że mężczyźni swój prime mają w średnim wieku i że po 30 można wyrywać 20 latki na potęgę? Powiedzmy sobie jasno- przeciętni faceci (czyli zdecydowana większość) też uderzają w ścianę, a desperackie próby uniknięcia tego to przedłużanie iluzji. Co z tego, że mężczyzna może rozmnażać się aż do śmierci skoro jakość jego genów jest fatalna. Jeśli kobiety mówią, że faceci w takim wieku są atrakcyjni, to mają na myśli jakiegoś Clooneya czy innego Pitta, mężczyzn z absolutnej topki inwestujących w różne zabiegi, a nie przeciętnego Mirka, który łysieje i ma mordę jak typowy Słowianin. Co z tego, że sobie posłuchasz o trzymaniu ramy, kierowaniem się logiką, egoizmem blabla skoro przyciągasz kobietę tylko dzięki zasobom, bo sam nie jesteś wystarczający.

Bo generalnie według redpillowców są dwa rodzaje relacji z kobietami, które nie są twoją rodziną- te które ruchasz i te z którymi się wiążesz. Z tymi pierwszymi PRZECIĘTNY facet (czyli większość odbiorców takiego Pawełka DSM) będzie miał problem. Wbrew pozorom, młode kobiety statystycznie aż tak się nie puszczają, a te które są rozwiązłe, to na pewno nie z jakimś zakolakiem, który się wygłupia udając zimnego zdystansowanego samca alfa, bo w przeciwieństwie do niej, ma kasę, więc to on rozdaje karty haha. Taka laska będzie wolała ONS z jakimś młodym, przystojnym fuckboyem, a nie z żenującym redpillowcem.

Co do stałego związku, oczywiście z 20 latką, bo wszyscy wiemy, laski ewolucyjnie tak naprawdę chcą zasobnego życia z Mireczkiem, który przejrzał całą naturę kobiet dzięki filmikom Musisz wiedzieć. Na pewno znajdzie się jakaś desperatka, może nawet ten jednorożec czyli dziewica z dobrego domu, która zawsze posłusznie będzie prać im gacie. Oni serio myślą, że taka kobieta będzie odczuwać na ich widok prawdziwe pożądanie i ani razu nie przeszłoby jej przez myśl, że ciekawe jakby to było przespać się z tym przystojnym typem, którego widziała w sklepie przez 5 sekund, ale miał mordę jak Alain Delon czy inny Lachowski. Jeśli ktoś jest atrakcyjny to zawsze miał powodzenie i nawet nie wie, że istnieje coś takiego jak redpill. Świat pięknych ludzi to kompletnie inny wymiar, oni nie znają bólu samotności czy odrzucenia, więc nie muszą szukać żadnych wyjaśnień. No thoughts, head empty, just being pretty. Jeśli sam szukałeś redpilla czy jakiegokolwiek innego pilla, to już przegrałeś w życiu. Bogowie o nic nie proszą.

Jakie złudzenie kreują redpillowi guru najlepiej oddają komentarze Januszy na fb, że niby kobiety starzeją się jak mleko i że po 30 to zobaczą, że nikt ich nie zechce, a tymczasem oni będą ruchać najlepsze młode Julki. Później wchodzisz na profil takiego cwaniaka i widzisz typa, co wygląda jak Polak wygenerowany przez AI- łysina, ziemniaczana twarz i nalane oczka. Później wychodzisz na ulicę i widzisz kolejne roczniki Oskarków wyhodowanych na naszprycowanych antybiotykami kurczakach. Kto tu za parę lat będzie ruchał najlepsze sztuki? Jedyny seks który ma jakiekolwiek znaczenie to ten kiedy kobieta oddaje ci się bezwarunkowo, bo cię pożąda, a nie dlatego, że sobie wykalkulowała, że masz firmę i własny dom, więc grzecznie zrobi ci obiadek i pozwoli się w siebie spuścić, żebyś nie wyrzucił jej z chaty. Zresztą, dzięki feminizmowi i państwu opiekuńczemu, kobiety nie muszą już znosić seksu z brzydkimi mężczyznami z kasą, pic rel.

Aż mi się przypomina jedna scena z Titanica, gdzie Rose mówi do swojego beta-narzeczonego, że woli być dz**ką DiCaprio niż jego żoną. Redpillowiec nigdy nie zazna tego pierwotnego pożądania wynikającego z tego kim naprawdę jest- bez żadnych gierek, podchodów i ideologii choćby nie wiem jak tryhardował na siłce i jak dobrze dobierał pasek do butów. Poważnie, jak słucham tych wysrywow, to czuję się jakby domokrążcy chcieli wcisnąć mi dziurawe garnki.
PonuryZniwiarz2137_ - #przegryw
#redpill
#blackpill
#p0lka

TLDR Długi rant na kłamst...

źródło: brutaltruepill

Pobierz
  • 57
@Sants1

Mam tylko 180cm.


O I właśnie to można nazwać "mentalcelem" jeśli uważasz że masz "tylko" 180cm to wtedy masz jakiś kompleks na tym punkcie poza tym Wzrost>twarz>pewność siebie>"męskość"
@power-weak: Ja bym to wartosciowal z doswiadczenia: Wzrost > "Meskosc" > Pewnosc siebie > ryjec.

W sumie teraz doszedlem do wniosku ze mozna byc brzydkim na dwa sposoby 1. Jestes trollem bramkarzem w klubie i 2. Jestes gnomem piwniczakiem. Obaj sa brzydcy ale ten pierwszy ma wieksze powodzenie niz ja a ten drugi mniejsze.
@power-weak: Dokładnie. Prawdziwy "mentalcel" może mieć problemy z długimi relacjami bo wtedy wychodzi, że ma problemy z niektórymi rzeczami w życiu i jest ogólnym spierdoxem na dłuższą metę ale jak jesteś przystojny to przez pierwsze kilka tygodni znajomości można jechać na automacie umawiając się na chatę, oglądając netflixa i peklując bez gumy. Jak NAPRAWDĘ podobasz się kobiecie to ona sama jest w stanie prowadzić relację do przodu.
@power-weak: Ale zeby byc tym slynnym tajemniczym to musisz byc przystojny plus meski. Taki tajemniczy ale w ryj dac moze dac jak trzeba. To sie babom podoba. A nie tajemniczy w stylu ze go bili w gimnazjum (jak mnie)
@Sants1

To jest takie Redpillowe gadanie tak naprawdę Wystarczy mieć Wzrost i Mordę i nic więcej nie potrzebujesz może w długotrwałej relacji trzeba mieć przeciętnia pewność siebie i itp: ale to zdobywać zazwyczaj właśnie wtedy kiedy masz ładna dziewczyne i wiesz że jesteś ładny a jak mówiłem "męskość" to Cope
@power-weak: @CloudSpanner Wiecie co zmieniam zdanie, teraz mi przyszlo do glowy ze kur.wy maja najbardziej mokro na status spoleczny faceta. Typu jaki inni faceci sie do niego odnosza i jak inne kur.wy sie do niego odnoszą. Czy jest tzw. top dog. To jest kombinacja wielu czynników. I to baby kreci z mojego doswiadczenia. Ja bylem #!$%@? w gimnazjum moze wam to cos naswietli w kwestii mojego miejsca w hierarchiii spolecznej.