Wpis z mikrobloga

#przegryw
#redpill
#blackpill
#p0lka

TLDR Długi rant na kłamstwo wciskane przez redpillowych guru; mężczyźni też mają ścianę

Ostatnio oglądałem trochę polskich redpillarzy i zastanawia mnie jedna rzecz- skąd to przekonanie, że mężczyźni swój prime mają w średnim wieku i że po 30 można wyrywać 20 latki na potęgę? Powiedzmy sobie jasno- przeciętni faceci (czyli zdecydowana większość) też uderzają w ścianę, a desperackie próby uniknięcia tego to przedłużanie iluzji. Co z tego, że mężczyzna może rozmnażać się aż do śmierci skoro jakość jego genów jest fatalna. Jeśli kobiety mówią, że faceci w takim wieku są atrakcyjni, to mają na myśli jakiegoś Clooneya czy innego Pitta, mężczyzn z absolutnej topki inwestujących w różne zabiegi, a nie przeciętnego Mirka, który łysieje i ma mordę jak typowy Słowianin. Co z tego, że sobie posłuchasz o trzymaniu ramy, kierowaniem się logiką, egoizmem blabla skoro przyciągasz kobietę tylko dzięki zasobom, bo sam nie jesteś wystarczający.

Bo generalnie według redpillowców są dwa rodzaje relacji z kobietami, które nie są twoją rodziną- te które ruchasz i te z którymi się wiążesz. Z tymi pierwszymi PRZECIĘTNY facet (czyli większość odbiorców takiego Pawełka DSM) będzie miał problem. Wbrew pozorom, młode kobiety statystycznie aż tak się nie puszczają, a te które są rozwiązłe, to na pewno nie z jakimś zakolakiem, który się wygłupia udając zimnego zdystansowanego samca alfa, bo w przeciwieństwie do niej, ma kasę, więc to on rozdaje karty haha. Taka laska będzie wolała ONS z jakimś młodym, przystojnym fuckboyem, a nie z żenującym redpillowcem.

Co do stałego związku, oczywiście z 20 latką, bo wszyscy wiemy, laski ewolucyjnie tak naprawdę chcą zasobnego życia z Mireczkiem, który przejrzał całą naturę kobiet dzięki filmikom Musisz wiedzieć. Na pewno znajdzie się jakaś desperatka, może nawet ten jednorożec czyli dziewica z dobrego domu, która zawsze posłusznie będzie prać im gacie. Oni serio myślą, że taka kobieta będzie odczuwać na ich widok prawdziwe pożądanie i ani razu nie przeszłoby jej przez myśl, że ciekawe jakby to było przespać się z tym przystojnym typem, którego widziała w sklepie przez 5 sekund, ale miał mordę jak Alain Delon czy inny Lachowski. Jeśli ktoś jest atrakcyjny to zawsze miał powodzenie i nawet nie wie, że istnieje coś takiego jak redpill. Świat pięknych ludzi to kompletnie inny wymiar, oni nie znają bólu samotności czy odrzucenia, więc nie muszą szukać żadnych wyjaśnień. No thoughts, head empty, just being pretty. Jeśli sam szukałeś redpilla czy jakiegokolwiek innego pilla, to już przegrałeś w życiu. Bogowie o nic nie proszą.

Jakie złudzenie kreują redpillowi guru najlepiej oddają komentarze Januszy na fb, że niby kobiety starzeją się jak mleko i że po 30 to zobaczą, że nikt ich nie zechce, a tymczasem oni będą ruchać najlepsze młode Julki. Później wchodzisz na profil takiego cwaniaka i widzisz typa, co wygląda jak Polak wygenerowany przez AI- łysina, ziemniaczana twarz i nalane oczka. Później wychodzisz na ulicę i widzisz kolejne roczniki Oskarków wyhodowanych na naszprycowanych antybiotykami kurczakach. Kto tu za parę lat będzie ruchał najlepsze sztuki? Jedyny seks który ma jakiekolwiek znaczenie to ten kiedy kobieta oddaje ci się bezwarunkowo, bo cię pożąda, a nie dlatego, że sobie wykalkulowała, że masz firmę i własny dom, więc grzecznie zrobi ci obiadek i pozwoli się w siebie spuścić, żebyś nie wyrzucił jej z chaty. Zresztą, dzięki feminizmowi i państwu opiekuńczemu, kobiety nie muszą już znosić seksu z brzydkimi mężczyznami z kasą, pic rel.

Aż mi się przypomina jedna scena z Titanica, gdzie Rose mówi do swojego beta-narzeczonego, że woli być dz**ką DiCaprio niż jego żoną. Redpillowiec nigdy nie zazna tego pierwotnego pożądania wynikającego z tego kim naprawdę jest- bez żadnych gierek, podchodów i ideologii choćby nie wiem jak tryhardował na siłce i jak dobrze dobierał pasek do butów. Poważnie, jak słucham tych wysrywow, to czuję się jakby domokrążcy chcieli wcisnąć mi dziurawe garnki.
PonuryZniwiarz2137_ - #przegryw
#redpill
#blackpill
#p0lka

TLDR Długi rant na kłamst...

źródło: brutaltruepill

Pobierz
  • 57
@PonuryZniwiarz2137_: Redpill i foliarze wyznający redpill są niebezpieczni dla chłopaków, którzy dadzą się im nabrać. Jak koleś nie miał powodzenia będąc młodym i po 30 udało mu się coś osiągnąć co sprawiło, że kobiety zaczęły się nim interesować to taki wyposzczony chłopaczyna bez obycia z kobietami może w tym kukoldstanie zostać zniszczony na dziesiątki sposobów przez kobietę, która doświadczenie w relacjach damsko-męskich nabywa od lat nastoletnich i interesują ją tylko zasoby
@PonuryZniwiarz2137_: W redpillu jedynie sens mają rzeczy związane z poprawą wyglądu, ale pod warunkiem, że ma się potencjał. Koleś z brzydką mordą, który zrobi dobrą formę na siłowni będzie brzydalem z dobrą formą i mało co mu to da, może wyrwie jakąś Karynę 4/10 z żabki (niech każdy sobie odpowie czy jest to warte ciężkiego #!$%@? co najmniej 2-3 lata na siłowni, diety, wydawania kasy na karnet i suplementy), a pretty
@PonuryZniwiarz2137_ te wszystkie pille i opieranie światopoglądu na artykułach z wordpressa czy blogspota są po prostu niebezpieczne dla mężczyzn z problemami. nie ma łatwych rozwiązań i części naszych zachowań nie da się wpisać w ramy jak rachunek matematyczny. trzeba przepracować swoje problemy na terapii a nie pogrążać się w syfie z internetowych poradników
@123454321 dokładnie, smutne jest gdy się zda sprawę, że nigdy nie wywoła się takiego zwykłego pożądania, takiego po prostu naturalnego, podświadomego pożądania. Takiego jak widzi się przy stoliku pod jakąś knajpką, gdzie siedzi przy stoliku Juleczka i Oskarek Chadzik.

A ty stajesz na #!$%@?, niby jak masz kasę to ta locha jest "zainteresowana" ale podświadomie widzisz że to nie jest to, że tak naprawdę to it's over
@PonuryZniwiarz2137_: całego nie czytałem, ale genralnie tendencja i ogólne wnioski zwykle slabo się mają do konkretnych pojedynczych przypadków.

To że ogólnie kobiety mają ścianę przed 30 to fakt, tak samo jak to że faceci mają prime w ok. 30 roku życia. Tyle że to są stwierdzenia ogólne i mało precyzyjne. 80% jak nie więcej (bo to zależy od owczego pędu za "modą" u kobiet) facetów od urodzenia jest na straconej pozycji
@PonuryZniwiarz2137_: Tak, dokładnie. Ja ogólnie jestem całym sercem za redpillem ale od początku mówienie, że kobiety mają jakąś ścianę przy 30 roku życia wydawało mi się ogromnym COPOWANIEM. W erze zabiegów estetycznych 40 latka potrafi całkiem nieźle wyglądać i oglądają się za nią faceci.

Choć z tym wyglądem facetów to trochę masz błąd w rozumowaniu. Ja jestem dość przystojny (nie tylko babcia tak mówi) i mam mniejsze powodzenie często od troglodytów
@przegryw162cm @power-weak: "Nawet jakbys byl psychopata" chłopie przecież psychopaci maja najwieksze powodzenie. Ja jestem pi.zda niezdara zyciowa, zamulaczem, przestraszonym wyjsciem po bulki.

Hmm, w sumie to jedynie ryjec mam spoko, jestem dość szczuply może dlatego lochy nie uwazaja mnie za meskiego chada co przetrzepie im sakwe.

Nie wiem dlaczego tak jest ale ogolnie "Meskosc" jest wazniejsza niz "estetyka ryja".
@power-weak: Mam tylko 180cm. Może to dlatego moja sytuacja tak wygląda. Gdy locha ma wybór między mną a brzydszym ale bardziej męskim, pewniejszym siebie jestem pewien że wybierze jego co się zresztą dzieje za kazdym razem.
Mam tylko 180cm.


@Sants1: No to chłopie nie jesteś mentalcelem tylko przeciętniakiem. Zgadzam się z @power-weak, że większość mentalceli to po prostu przeciętniaki, którzy uważają, że jeśli wyglądają trochę lepiej niż gość z mema o byciu 7/10 to ich problemem jest brak dynaminy xD.
CloudSpanner - >Mam tylko 180cm.

@Sants1: No to chłopie nie jesteś mentalcelem tylko...

źródło: f0461bf88e9defbe0b61a746660334443d4efc9b9a5ce41a5a9a8f433433c670

Pobierz