Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks

Mireczki, jak to jest z tym ruchaniem? Chłop lvl 28 i po jednej dłuższej rundzie wieczorkiem zwieńczonej orgazmem obu stron jestem wypompowany, a narzeczona moment później chciałaby jeszcze raz gdzie u mnie „regeneracja” generała trwa jednak dłużej niż u kobiety. Czy coś ze mną nie tak? Wcinać na śniadanie jakieś witaminy?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
@mirko_anonim: Kiedyś kupowałem i piłem jakąś mieszkankę z apteki w takich podłużnych buteleczkach, czasami one stoją przy kasie. Drogie to było bo chyba z 6 zł takie witaminy na raz to dość sporo, tam była kurkuma i jakieś inne rzeczy nie pamiętam już, różne kupowałem i piłem codziennie. Nie wiem po co to kupowałem ale jak jak wieczorem chodziłem do panny to po dojściu nawet nie wyjmowałem tylko jechałem dalej xD
music podsypac, na sucho to i trawa na nie urośnie. weź sobie coś kup z sildanefil. weź przed. szybciej wrócisz do formy ;)


@msr99: i co stusunek ma na jakichś lekach jechać?
@mirko_anonim: zarzuć pół tabsa np. Mensil. Jak jesteś zdrowy itd to powinno dużo pomóc. Kiedyś wziąłem na testa całego mimo tego, że u mnie w tych sprawach wszystko ok to panna 3 razy odlatywała i poszła spać a ja zasypiałem z namiotem xD
@mirko_anonim: Jezeli organizm niedomaga (slaba kondycja, choroba, zmeczenie, stres itd) to raczej nic nie da sie zrobic.

A tak to krotka drzemka albo nawet proba drzemki. Polezec z zamknietymi oczami. Nawet 5-10min. Jedyna znana mi metoda.
@mirko_anonim: Ja kiedyś od czasu do czasu stosowałem sildenafil jak miałem z 25 lat i pierwsze seksy, ale nie bierz 50mg jak wszędzie sugerują, bo to dla starych chłopów dawka. Kup tanie jakieś tabsy 25 mg i zjedz pół tak max 15-20 minut przed stosunkiem. One są w spoko formie, takiej kruszonej, więc na luzie ugryziesz pół i możesz schować do kieszeni albo wyrzucić. Taka mała dawka nie da efektu napompowanej