Wpis z mikrobloga

Mirki mam zapytanie. Jakoś od czerwca zacząłem redukcje. Nie liczę kalorii tylko staram się unikać np. słodyczy i po prostu mniej jeść.

Do jakiego poziomu powinienem trwać na redukcji?
Czy skoro ten plan działa to trzeba go jakoś udoskonalać?
Jak potem masować tak aby się nie zalać? Może jakaś dieta pudełkowa? Czy używać np. fitatu? Tylko znowu to jest jakiś narzut, że musiałbym to wszystko jakoś notować itp.
Jak poprzednio byłem na masie, to w pewnym momencie jadłem dość sporo i zalałem się tłuszczem w końcówce mocniej niż wzrastały mięśnie.
Czy micha jest tak ważna? Chciałbym dobić do 100 kg na dość niskim body fat, ale jeszcze nie wiem jaki poziom będzie dla mnie komfortowy. Obecnie nie czuje się źle i sądzę, że jeszcze parę kg na luzie zrzucę.

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #odzywianie
szcz33pan - Mirki mam zapytanie. Jakoś od czerwca zacząłem redukcje. Nie liczę kalori...

źródło: progres

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
micha jest najważniejsza, liczy się duża podaż białka względem reszty


@Kamokamo: z reguły jestem na diecie typu low carb. Próbowalem też keto, ale ciężko mi było tak dobrać te posiłki aby rzeczywiście wyeliminować węgle a jednoczesnie nie tracić powera na siłce.

skąd masz takie wydruki


@majster0f0ri0n: u mnie na siłowni czasami wystawiają takie maszyny to sobie staje i mnie mierzy.
To nie są pewnie jakoś idealne pomiary bo nie robię
  • Odpowiedz
@szcz33pan: Po omacku to tak wiesz... nie będzie to jakoś bardzo efektywne, można dużo lepiej. Do pewnego momentu zadziała, ale jak nie masz większego pojęcia o kaloryczności produktów i o makroskładnikach i tylko jesz mniej to tym bardziej słaba opcja dla Ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewusx: jem mniej, ale przez eliminacje węgli, zwłaszcza słodycze i cukier. Jem więcej białka i tłuszczy, natomiast nie wyliczam tego co do grama i kcal.

Sugerowałbyś zatem wzięcie się ostro za michę? Może jakieś pudła na miesiąc a potem jak będą efekty to kontynuować lub już samodzielnie robić podobne posiłki patrząc na makro i kalorie?

Po jakim czasie będzie widać efekt jak zacznę trzymać michę?
  • Odpowiedz