Wpis z mikrobloga

@CheSlaw: mozna zakaz zgromadzenia, po to jest to pismo zeby prosic i wiedziec czy mozna. Natomiast wypadaloby podac z jakiego powodu zakazal. Moim zdaniem zgromadzenie powinno sie odbyc bo to wolny kraj
Już były te protesty w Wawiei już może wystarczy. Co tydzień będą protestować?

Poza tym kogo to obchodzi?


@wladdan: Haha, co za fikołek xD
To teraz Platforma będzie decydowała czy jakiś protest może się odbyć zależnie od tematu? Bo jak Platformarzy to nie obchodzi to będzie zakaz xD Bo już za dużo protestów! Haha, powiedzcie wprost, Donalda Tuska już nie ma w opozycji i czasy pozwoleń na protesty, marsze i zgromadzenia
@PomidorovaLova

>A na jakiej podstawie?


@toniemojekonto1 To powinno wyczerpać temat dla ciebie i wszystkich innych prawaczków trzepiących wiplera do islamskich fundamentalistów


A zdajesz sobie sprawe że osobą która nagłośniła sprawe jest SKRAJNIE LEWICOWY KANDYDAT W WYBORACH PARTII RAZEM.

Musiałem napisać dużymi bo wyjechałeś z jakimiś urojeniami o prawicy, gdzie to uja prawda. Może w końcu dotrze.
  • 3
@wladdan fajnie, jako mieszkańcowi Warszawy mi to osobiście nie przeszkadza, niech ludzie korzystają ze swoich swobód obywatelskich i wyrażają swoje zdanie, nie ważne nawet czy ich popieram.
No i teraz 1:1 co do tego czy mieszkańcy Warszawy chcą czy nie. Przestań się wypowiadać w imieniu całego miasta dzbanie xD
@Piesa: tak wiem, już dawno były petycje by ograniczać demonstracje w Wawie.
Dla Ciebie to może jakaś atrakcjach, dla nas kolejna uciążliwość i nie potrzebne koszty.