Wpis z mikrobloga

muszę stwierdzić, że nie mam poczucia źle oddanego głos


@Saper86: Ja nie mam, ale to głównie dlatego że połowa 3D to jednak trochę wsioki z krzyżem wbitym w mózg. Za to sama Polska2050 to już inna bajka. Niemniej musi się pozbyć tego balastu z PSL żebym mógł na nich z czystym sumieniem zagłosować.
  • Odpowiedz
@ShineLow: nie ufałeś bo między innymi na wykopie szła narracja że ta partia to drugi KOD, czy Palikot, na zmianę z ośmieszaniem za łzy na wizji. Hołownia to nie Kukiz, czy konfa, on faktycznie chce coś zmienić w tym burdelu.
@Saper86 Też na nich głosowałem, bałem się, że w ogóle nie wejdą. To byłaby ogromna strata.
  • Odpowiedz
@ShineLow: A ja dalej nie ufam XD tyle że zamierzam obserwować z nadzieją że będzie to całościowo się poprawiać. To dopiero początek i poprzeczka ustawiona przez poprzedników nie była wysoko więc bym się wstrzymał z tym optymizmem.
  • Odpowiedz
@Saper86: nie ufałem Hołowni, i teraz widzę że popełniłem błąd. Bardzo kompetentny człowiek bezkonkurencyjny dla swoich poprzedników.


@ShineLow: tak mu zaskakujaco dobrze idzie ze moglby serio profesjonalnie w telewizji jakies prowdzic program czy cos
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao mnie dziwi, że od pierwszego dnia sobie dobrze radzi.
Czy mam prawo do bycia zdziwionym?
Freethinker jego mać( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ralphs: Bardziej mnie dziwi że sa tam ludzie którzy sobie nie radzą, często w niczym. W sumie to smutne że ludzie sa zdziwieni że ktoś sie przygotował i nie robi wiochy.
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao ludzie są zdziwieni, gdy dzieje się coś czego się nie spodziewali. Chamów i prostaków w sejmie się spodziewaliśmy, bo do tego bas przyzwyczajono( )
  • Odpowiedz