Wpis z mikrobloga

@deziom: nie chcę przesadnie bronić szurów ale to co tam wspomina, to są ludzie grubo ponad linia odklejenia od rzeczywistości z jakimś strasznym problemem życiowym do tego stopnia jak się widzi i nie wiesz, czy czujesz zażenowanie czy po prostu współczucie dla tej oto osoby, która sumiennie nawala 100 komentarzy XD
  • Odpowiedz
@wap_eeL: No gdyby to była jedna osoba, to spoko, ale jak robi się grupa osób, która nęka content creatorów - to zaczyna się problem. Ogólnie to komentarze na youtubie zawsze były problemem, cieszę się jednak, że ktoś wprost to nazwał.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: @deziom ale nieprawdopodobne, że przez garstkę osób takie coś się dzieje. Ja osobiście praktycznie nie wbijam w komentarze na youtube a co dopiero miałbym tam dyskutować z kimś. Myślę, że większość osob ma podobnie
  • Odpowiedz
Te toksyczne komentarze to jedno, ale mnie bardziej po tym filmie uderzyła zachłanność i zazdrość autora.
Muszę dawać clickbaity bo nie będzie wyświetleń, a yuotube nie premiuje dobrych treści (w domyśle moich), więc walczę o oglądalność jak się da, nawet jeśli moim odbiorcom się to nie podoba.
No żeby nie widzieć komentarzy to mogę je wyłączyć, ale wtedy znowu spadają zasięgi i kasa.
Karta na czasie to syf a się ogląda, a
  • Odpowiedz
@deziom: mnie serio dziwi że gość się tym przejmuje. Ma ogromne grono fanów i masę wsparcia od nich. Każdy twórca ma grono hejterow i trzeba mieć ich w dupie po prostu
  • Odpowiedz
ale mnie bardziej po tym filmie uderzyła zachłanność i zazdrość autora.

Muszę dawać clickbaity bo nie będzie wyświetleń, a yuotube nie premiuje dobrych treści (w domyśle moich), więc walczę o oglądalność jak się da, nawet jeśli moim odbiorcom się to nie podoba.


@Nick_i_login:

Ale on porusza bardzo realny problem współczesnych mediów.
Jeżeli kiedyś ludziom podobał się kanał Discovery Channel, bo materiały w nim puszczane były solidnie przygotowanymi dokumentami a teraz marudzą
  • Odpowiedz