Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #reklama #mokebe

Typowa reklama w polskim internecie. I tak, to jest przesada.

Wiem, że reklamy są często przygotowane zagranicą, na kilka rynków jednocześnie, w tym na polski rynek. Ale dalej nie zmienia to faktu, że to przesada.

Jeśli to zdjęcie z jakiejś bazy fotografii, to jego wybór nie jest przypadkowy.

To jest kreacja innej niż prawdziwa rzeczywistości. Stwierdzenie tego to nie jest w żaden sposób rasizm. Gdy ktoś przegina w drugą stronę, krytyka jest potrzebna.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #reklama #mokebe

Typowa reklama w pol...

źródło: Screenshot_20231113-171247~2

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: patologia to klarna, zachecanie ludzi do zaciagania kredytow na rzeczy tak bardoz potrzebne do zycia jak markowe ubrania. jak kogos nie stac na markowe to powinien inne kupowac. btw ja sam markowych w wiekszosci nie kupuje bo mi szkoda kasy. ale brac kredyt na dresy? XD XD
  • Odpowiedz
@gharman o #!$%@?, nie wiedziałem że mamy takie co u nas w kraju.

Ja #!$%@?, wziąć kredyt żeby kupić sobie jakąś szmatę.
Chyba za chwilę dojrzejemy do modelu gdzie kawa też będzie mogła być wzięta na kredyt.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: skoro to jest typowa reklama to czemu wchodząc na przeciętną polską stronę internetową czy włączając telewizję widzę że murzyn w reklamie stanowi promil?
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Czysta inżynieria społeczna i oswajanie społeczeństwa z moke- ee, znaczy nowymi Polakami, nowymi Niemcami, nowymi Szwedami itd. U nas to dopiero raczkuje, ale rozkręci się.

Dorosła, ogarnięta osoba co najwyżej szybko zauważy ten schemat i będzie raczej podejrzliwa, ale jeśli chodzi o młodych, to już sprawa jest inna. Będą dobrze mentalnie przygotowani do tej nowej rzeczywistości.

A jeśli chodzi o płcie w tych reklamach, to jest to związane
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 to, że są przygotowane zagranicą niewiele zmienia. W żadnym państwie zachodnim kolorowi nie stanowią takiej części społeczeństwa aby pchać ich niemal do każdej reklamy, a przecież to nie są reklamy z Afryki.

Np. w UK czarni to 4.2% populacji, a w co drugiej reklamie jest czarny.

To jest kreacja innej niż prawdziwa rzeczywistości


Dokładnie, programowanie społeczeństwa, aka PsyOp.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1:

To jest reklama szwedzkiego banku, czego się spodziewałeś?


No właśnie, szwedzkiego, a nie nigeryjskiego.

Ze na polski rynek pchną fotos z płowowłosymi dziewojami i Boryną?


A jak wg Ciebie wyglądają Szwedzi?

The overall percentage of the Swedish population that is black is less than 1%


https://study.com/learn/lesson/sweden-racial-demographics-history-groups.html.

Lepiej jeszcze poćwicz gaslajtowanie na swoim starym, nim się za to weźmiesz w internetach.
  • Odpowiedz