Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: a co lepiej żeby się rodziły dzieci od których polijaczej ucieknie ? Polska ma jedne z najwyższych rankingów krajów gdzie tatuś ucieka przez własnym bobo
Wam to strach psa zostawić pod opieką a co dopiero dzieci rodzić
Typowy polak jest jak polski rząd , masz rodzić dzieci a po porodzie to już #!$%@? z wami
kiedyś było w tv że polska jest jednym z krajów gdzie najczęściej się zostawia kobiety z dziećmi


@Linnior88: XD Było w tv i mam temu wierzyć...

Sama znam full samotnych matek


@Linnior88: Ja też czytałem o polkach (celowo z małej) które celowo utrudniają dostęp do dziecka

Fiuta to wiecie gdzie wsadzić ale wychowac nie potraficie


@Linnior88: ktoś Cię zranił? XD
kiedyś było w tv że polska jest jednym z krajów gdzie najczęściej się zostawia kobiety z dziećmi


@Linnior88: oczywiscie, bo tylko u nas jest taki cuckoldystan ze samotna matka dostaje wiecej hajsu i pomocy niz normalna. Ludzie sie przeciez rozwodzili na papierze zeby dostac miejsce w zlobku xD
No ale coz, rozkladac nogi potrafia, ale potem wziac odpowiedzialnosci juz nie
@Linnior88

żadna normalna polka nie urodzi dziecka Polakowi tylko Włochom arabom i czekoladkom

"Normalna Polka" – ruchanie z chadami, a potem szukanie beciaka do stabilizacji. Wy nawet nie spojrzycie na odpowiedzialnego faceta, dopóki przystojniacy was chcą.

Polak to tylko wie jak otwierać gębę nie pytany a do roboty i pomocy ostatni lewus

Opisałaś p0lkę, nie mylić z Polką.