Wpis z mikrobloga

No witam, ja po tescie mki wczoraj, pytalem was ostatnie czy brac cala czy pol, zdecydowalem sie na pol i dolozyc w trakcie. Dodam ze nie zaglebialem sie wsm jakie efekty daje mka zawsze myslalem ze jest lekka.
Juz wiem przynajmniej dlaczego odradzaliscie mi branie samemu w domu xD
Oto moja podroz:
Po pierwszej polowce spoko, siedzialem sobie i patrzylem przed siebie sluchajac muzyki, rzeczy po pokoju zaczęły sie rozciągać, a obraz telefonu trząść, gdy juz myślałem ze mi przechodzi po okolo godzinie wzialem druga polowke, potem nic nie pamiętam, ogarnalem dopiero jak na lozko tanczylem breakdanca, w moim mózgu pomyślałem sobie co ja #!$%@?, ale ta mysl szybko przeminela, a wiec zostalem tak sobie na tym lozku i w rytm techniawki od rogala ddl przetańczylem na lozku bite 4.5h, zakańczając to bełtem na dywan, dziękuję za uwagę. Z pewnością jeszcze kiedyś sie udam do tego wymiaru.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #mdma
  • 38
  • Odpowiedz
@Kominiara21 jak urwał ci się film to widocznie wziąłeś za dużo. Ja leżałem i czułem miłość do całego świata i szczęście. Najlepiej z kimś bo można się przytulać i mówić sobie miłe słowa. ()
  • Odpowiedz
@Kominiara21 i najlepiej za często tego nie brać, mózg musi odpocząć. Mka powoduje wytrysk serotoniny do mózgu, mózg odkłada taki nadmiar serotoniny, z której nie korzysta i ta substancja jeb to do mózgu. Nie wiem ile tam trzeba, bezpiecznie chyba 3 razy w roku. Chociaż im rzadziej tym lepiej. Jak masz depresję, stany depresyjne czy inne psychiczne schorzenia to radzę ci w ogóle nie brać. ()
  • Odpowiedz