Wpis z mikrobloga

No witam, ja po tescie mki wczoraj, pytalem was ostatnie czy brac cala czy pol, zdecydowalem sie na pol i dolozyc w trakcie. Dodam ze nie zaglebialem sie wsm jakie efekty daje mka zawsze myslalem ze jest lekka.
Juz wiem przynajmniej dlaczego odradzaliscie mi branie samemu w domu xD
Oto moja podroz:
Po pierwszej polowce spoko, siedzialem sobie i patrzylem przed siebie sluchajac muzyki, rzeczy po pokoju zaczęły sie rozciągać, a obraz telefonu trząść, gdy juz myślałem ze mi przechodzi po okolo godzinie wzialem druga polowke, potem nic nie pamiętam, ogarnalem dopiero jak na lozko tanczylem breakdanca, w moim mózgu pomyślałem sobie co ja #!$%@?, ale ta mysl szybko przeminela, a wiec zostalem tak sobie na tym lozku i w rytm techniawki od rogala ddl przetańczylem na lozku bite 4.5h, zakańczając to bełtem na dywan, dziękuję za uwagę. Z pewnością jeszcze kiedyś sie udam do tego wymiaru.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #mdma
  • 38
Mka powoduje wytrysk serotoniny do mózgu,


@PANCZLONEK: ziom mdma jest silnym stymulantem i poza sero wywala ogromne ilosci dopaminy. Dlatego bajki o tym, ze przelezales faze sa po prostu zabawne.
MDMA jak to mowia "rozpala slonce noca". Czuc po nim nie tylko plusz, milosc itp, ale ogromny przyplyw mocy i checi do dzialania

Jak masz watpwliwosci to wyslij swoj etylon czy mdea na spektometrie

MDMA stosunkowo rzadko wystepuje w polsce z
a to było z 2 innych źródeł (,)


@PANCZLONEK: ja 15 lat bralem pixy i "mdma" i dopiero na pamietnym audioriver 2016, trzeciego dnia mi ktos dal pixe...

Mowie moze se 3-4 zjem, bo trzeci dzien, pixy slabe... On sie tkaimi wielkimi oczami spojrzal na mnie i powiedzial, zjedz 1/4
Tak tez zrobilem.

A wlosy mi deba staly przez 4h potem XD

Przez nastepne 20 godzin je
ale ogolnie jak masz watpliwosci to kup zestaw testow odczynnikowych i bedziesz mial na dloni.

Po prostu nazwa MDMA sie spapeuryzowala jak "mefa".
Mefa to jest kazdy krysztal, od ktorego sie minimalnie cieplo robi i nie chce spac. Rzadko kto ma na mysli prawdziwy mefedron, mowiac to slowo. A jezeli juz to podkresla, ze oryginal.
O mdma tez juz slyszalem, "ze ta emka jest taka do lezenia" aha XD