Wpis z mikrobloga

Czy ktoś czytał tę książkę i może się podzielić wrażeniami?

Przeczytałam darmowy fragment ebooka i mam mieszane uczucia. Już od pierwszych stron odnoszę wrażenie, że autorka ma dość sprecyzowane stanowisko i pod nie pisze to opracowanie.

Liczyłam raczej na coś bardziej analitycznego i bezstronnego w omawianiu tej sprawy.

Czy moje wrażenie jest celne czy nie ma co mu ulegać i warto kupić pełną wersję?

#pytania #ksiazki #czytajzwykopem #egzorcymy #religia #medycyna
hellyea - Czy ktoś czytał tę książkę i może się podzielić wrażeniami?

Przeczytałam d...

źródło: IMG_4102

Pobierz
  • 7
@hellyea: większość tych "historii prawdziwych", te i Lorrainów i im podobnych, to tanie sensacyjne bzdury, które nawet mi jako miłośnikowi tematyki ciężko czytać, bo raz, że są pisane w durnym sensacyjnym tonie przyjmujące za pewnik te wydarzenia, dwa, często tam są zwyczajne kłamstwa, które nie wytrzymują wpisania w Google. Ostatnio w jednym przeczytałem, że pierwowzór księdza z Egzorcysty umarł w tajemniczych okolicznościach w Afryce. Szybka wikipedia powiedziała, że umarł w całkowicie
  • 0
@KubaGuziq: Warrenów czytałam dużo i bardzo lubię ich czytać- traktuję ich historię jako 100% fikcję i rozrywkę. Coś jak oglądanie horrorów. Takie fajny przerywanik, kiedy mam ochotę na lżejsze czytanie.
W przypadku tej dziewczyny szukałam jednak jakiegoś rzetelnego reportażu, który by rozpykał tę sprawę tak na zimno. Mieliśmy tutaj proces sądowy i śmierć, więc liczyłam na fajny kawałek analizy. Ale z tego, co piszecie i co mi się rzuciło w oczy