Wpis z mikrobloga

@pinknada567 jesli mowa o kwotach tego rzędu, to człowiek który może sobie na to pozwolić z reguły jest nadziej inteligentny od polaczka z minimalna krajową i wie, że kredyt jest tańszy niż gotówka ¯_(ツ)_/¯

Tak, mój znajomy kupuje, chyba 80% wartości mieszkania jest kredytowane.
IT na b2b
30 netto to za mało na taki kredyt 2 mln. 2 mln to jakieś 18k raty na mc to nawet taką osobę 30k zaboli gdy będzie musiał robić 30 lat na to.


oni tyle od liceum zarabiaja, Ty nie? No to warszawa i taka cene nie dla Ciebie....

@acpiorundc:
30k to za mało żeby mieć taką zdolność sama wiem po sprawdzałam xd


nie sluchasz.... gdybys zarabial od liceum po 30k to bys juz mial tyle gotowki - proste? Po drodze wiadomo - zarobiles majatek na BTC, nasdq itp... a jak tego wszytskiego nie robiles - to won z wawy, to jest miasto ludzi sukcesu.... tak mowia, wg mnie miasto jak kazde inne, dla kazdego co lubi zyc w duzym miescie.

@
@Goronco: kalkulator online sprawdza się bardziej jak ktoś jest na umowie o pracę. B2B to trzeba indywidualnie. Sprawdzałam u doradcy, przecież 25k to starcza ledwo na życie dwójki ludzi w Warszawie z kredytem i leasingiem auta. Coś tu śmierdzi :) 25 na ryczałcie w IT to kupi max za milion :)