Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Taką mam zagwostkę. Pracuje od 2 lat za granicą. Zdążyłem odłożyć 300tys Żeby kupić mieszkanie brakuje mi jakieś drugie tyle. Obecnie wszelkie beki 2% mnie nie obejmują więc odpadam z wyścigu po przepłacony kurnik. Im dłużej obserwuje sytuację tym bardziej składam sie ku myśleniu że w stosunkowo nie długim czasie jestem w stanie zarobić na całe mieszkanie bez kredytu - w 1,5 roku mogę odłożyć pozostałe 250-300k
Kupowanie mieszkania teraz za gotówkę nawet jakbym mial cal kwotę mija sie z celem przy horrendalnie zawyżonych cenach przez bk 2% Nie liczę na cud że nagle beda wielkie spadki jak sie kredyrt skończy ale moze ceny do konca przyszlego roku znormalnieją.
Co sądzicie o moim pomyśle? Te 1,5 roku za granica to będzie zapieprz ale po tym czasie nie mam na głowie kredytów i mieszkanie jest moje. Po powrocie z emigracji chciałbym zaczac prace w swojej branży ale to wiąże się z przeprowadzką do dużego miasta - nie widzę innej opcji niż zakup mieszkania, bo wynajem to jeszcze gorsza opcja niż rata kredytu.
#nieruchomosci #krakow #bk2



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8