Wpis z mikrobloga

Coraz więcej artykułów że wprowadzą kredyt 0% i Ci którzy w panice kupili mieszkanie na #bk2 (jak ja) okażą się za chwilę frajerami którzy przepłacają za kredyt, kiedy można było poczekać pół roku na Pana Donalda fur Deutschland i mieć kredo za darmo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Funduszy na kredyt 2% wystarczy do czasu wprowadzenia kredytu 0%
#nieruchomosci

Pan Donald da kredyt 0%

  • Ja, naturlich! 27.6% (67)
  • Nein :( 72.4% (176)

Oddanych głosów: 243

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bieda_kredyciarz_2proc: Wyborcom zależało na "odsunięciu PiS od władzy", a nie na poprawie jakości swojego życia, więc oczywiście, że kredytu 0% nie będzie. Cytując ekspertów Rostowskiego i Sikorskiego: "Dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać" oraz "Obietnice wiążą tych, którzy w nie wierzą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bieda_kredyciarz_2proc: co chwila czytam że ktoś jest frajer bo xyz najpierw frajer bo wziął alicje a mógł potem że wziął we franku a mógł w złotówkach potem że frajer że wziął w złotówkach a mógł na stałej stopie potem że wziął na stałej stopie a mógł na bece teraz czytam posta że ludzie z bk2 to frajerzy bo zero za rogiem i tak do usranej śmierci
  • Odpowiedz
Jak w 2022, to jesteś tym najmocniej dymanym.


@Yuri_Yslin: Kupiłem w lutym 2022 a od marca się zaczęło.
Na szczęście tylko 165 000 zostało z wziętych 210 000.

Ale rata i tak poszło z 1450 na 1850 zł.
  • Odpowiedz
@bieda_kredyciarz_2proc: póki co to oszczędności z kredytu dwa procent zostały zjedzone przez wzrosty cen ot co. Tak wiec kredyt dwa a kredyt zero na jedno wychodzi.
Mało tego ludzie zdają się zapominać, że od odsetek idzie uciec za pomocą wcześniejszej spłaty - od kapitału uciec się nie da.
  • Odpowiedz
Na szczęście tylko 165 000 zostało z wziętych 210 000.


@who_cares2: To jak za darmo. Zwykły samochód średniej klasy kosztuje teraz 100k. To jakaś kawalerka w powiatowym?

Przy takiej kwocie możesz mieć to w dupie. Wyobraź sobie za to, że ktoś kupił za milion na 8% w wojewódzkim na koniec 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To jak za darmo. Zwykły samochód średniej klasy kosztuje teraz 100k. To jakaś kawalerka w powiatowym?


@Yuri_Yslin: Bliźniak w podmiejskiej wsi (10 minut od centrum) z wkładem własnym 440 000.

Wiem, że jestem niereprezentatywny ale też mogę się czuć rypany w dupę w stosunku do kredytów 2% a już nie mówię o tych 0%.
Chociaż takich nie wprowadzą bo państwo na to nie stać i żaden kraj w europie nie ma
  • Odpowiedz
Przy takiej kwocie możesz mieć to w dupie. Wyobraź sobie za to, że ktoś kupił za milion na 8% w wojewódzkim na koniec 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yuri_Yslin: Jak ktoś kupił na takich procentach to tylko z pełną świadomości i nadzieją, że szybko zacznie spadać albo z totalnej niewiedzy.
Ale kogoś takiego, kto nie posiada wiedzy na temat takich procentów, nie stać by było na
  • Odpowiedz
To jak za darmo. Zwykły samochód średniej klasy kosztuje teraz 100k.


@Yuri_Yslin: Za 100k to za chwilę ciężko będzie kupić kompakta to o jakiej klasie średniej mówimy? xD
  • Odpowiedz
z wkładem własnym 440 000.


@who_cares2: E, to luzik. Wprawdzie na bk2% miałbyś znacznie lepiej, ale przy takim niskim kredycie to jakoś wiele różnicy to w życiu Ci nie zrobi, czy zapłacisz 400zł więcej czy mniej.
  • Odpowiedz