Wpis z mikrobloga

Coraz więcej artykułów że wprowadzą kredyt 0% i Ci którzy w panice kupili mieszkanie na #bk2 (jak ja) okażą się za chwilę frajerami którzy przepłacają za kredyt, kiedy można było poczekać pół roku na Pana Donalda fur Deutschland i mieć kredo za darmo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Funduszy na kredyt 2% wystarczy do czasu wprowadzenia kredytu 0%
#nieruchomosci

Pan Donald da kredyt 0%

  • Ja, naturlich! 27.3% (66)
  • Nein :( 72.7% (176)

Oddanych głosów: 242

  • 27
  • Odpowiedz
E, to luzik. Wprawdzie na bk2% miałbyś znacznie lepiej, ale przy takim niskim kredycie to jakoś wiele różnicy to w życiu Ci nie zrobi, czy zapłacisz 400zł więcej czy mniej.


@Yuri_Yslin: No zrobi nie zrobi.

Przy tych 400 zł za 15 lat uzbiera się 72 000 odsetek.
Niby nie dużo ale pomyśl sobie w skali kraju ilu jest takich ludzi jak ja i takich, którzy płacą o wiele więcej.
To są
  • Odpowiedz
Za 100k to za chwilę ciężko będzie kupić kompakta to o jakiej klasie średniej mówimy? xD


kosztuje i to taniej, tylko tylko ze nie u nas....

Z samochodami troche jak z mieszkaniami - jak dalej kupuja to podnosimy, zamknelismy sie szczelnie normami zeby przypadkiem ktos tu taniej z importu nie wyskoczyl i jest fajnie - jak kazda nierownowaga rynkowa - do czasu.

@JC97:
  • Odpowiedz
Przy tych 400 zł za 15 lat uzbiera się 72 000 odsetek.

Niby nie dużo ale pomyśl sobie w skali kraju ilu jest takich ludzi jak ja i takich, którzy płacą o wiele więcej.

To są miliardowe dopłaty na odsetki co miesiąc.


A banki tylko się cieszą.


@who_cares2: Przecież bank te 400zł i tak dostanie, tylko im to przyjdzie ze skarbu państwa, a nie Twojej kieszeni.
  • Odpowiedz
okażą się za chwilę frajerami


@bieda_kredyciarz_2proc: Jak ktoś miał okazję to brał i nie jest frajerem.
Ktoś kto założył w w lipcu, że warto poczekać z jeszcze tańszym kredytem, bo może opozycja wygra wybory oraz Tusk spełni jakąś tam obietnicę w przeciągu następnego roku i mu się to uda to gratuluje, bo ja wolę pewne 2% na początku programu, gdzie jeszcze udało mi się kupić prawie 50m mieszkanie w Gdańsku (w
  • Odpowiedz