Wpis z mikrobloga

@Kumplica: to nie jest tak, że jest to zasługa, bądź wina, bo tego w ogóle nie należy rozpatrywać w takich kategoriach.

rzeczy po prostu się dzieją, rzeczy po prostu są, a ich natura jest neutralna. to my poprzez swoją interpretację nadajemy im wartość negatywną, bądź pozytywną, w dodatku nadajemy ją wyłącznie na dany moment, bo wartości te nie są stałe i zmieniają się z upływem czasu. dodatkowo każdy obserwator nadaje
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian: doceniam te słowa, mój drogi, szczególnie bardzo mi się podoba i wyjątkowo przemawia do mnie druga część twojej wypowiedzi. sam bym tego lepiej nie ujął, komentarz 10/10, ten serwis potrzebuje takich więcej. :DDD
  • Odpowiedz
@Kumplica: generalnie wspólnie z @Cybek-Marian prowadzimy usługi w tym zakresie, także jeśli jesteś zainteresowana lub może znasz kogoś, kto jest, to służymy uprzejmie. i standardowo pierwsza działka gratis, kolejne już liczone wedle taryfy.
  • Odpowiedz
@Kumplica no powiem Ci, że teraz trafiłaś bo my już z tym panem mieliśmy okazje sie przekonać, co sie dzieje w takim towarzystwie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz
@atteint on tam był Boy ja go widziałem, wtedy wszystko ruszyło a jak sie potoczyło to ja bym lepszego tripa nawet zamuwić nie potrafił jakbym mugł wszystko xd
ale ten ziomek, że tam wytrzymał to ja go podziwiam
  • Odpowiedz
@atteint biedronka mi sie teraz przypomniała na początku samym, pamiętasz jak Ci ten kwas na parkingu wypadł? uberrealne wspomnienie jakbym film odtwarzał czy coś
a właśnie, ugułem to już ziomka męczyłem o hofmana musze pamiętać żeby mu tym dupe truć xD
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian: daj spokój, nie była to najbardziej higieniczna rzecz, jaką w życiu zrobiłem, ale co począć, jak wypadł mi zaraz na samym początku, jeszcze nawet karton nie zdążył się miękki zrobić. :D
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian: ja to generalnie mam jakieś upośledzenie związane z takim wypadaniem, bo nie tak dawno temu wypadł mi w podobny sposób lolek z ust. innym razem, co prawda nie z ust, a z kieszeni, wypadła mi samarka w Żabce, tyle dobrego, że to zaprzyjaźniona Żabka, to skończyło się na heheszkach. tak czy inaczej jest coś na rzeczy powiem ci.
  • Odpowiedz
@Kumplica Z mojego doświadczenia wynika że bardziej jest tak że to leniwi ludzie palą zioło i się tym usprawiedliwiają niż to że zioło sprawia że są leniwi. znaczy, zioło też trochę dodaje lenia, ale to jest powiedzmy -10 do 20 % od tego jakie ma się default'owe lenistwo, a nie że z energicznego człowieka zrobi leniwca kanapowego. Ergo, to zasługa Twojego naturalnego lenistwa.
  • Odpowiedz