Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem i nie wiem jak do tego rozsądnie podejść. Ja lvl 31 moja dziewczyna lvl 34. Jesteśmy ze sobą od 3 lat, od dwóch mieszkamy. Kilka miesięcy temu ona zaczęła się bardzo dystansować. Seks raz w miesiącu lub rzadziej. Co chwila czepia się o byle co, prowokuje awantury. Najzabawniejsze, że chociaż umowa najmu jest tylko na nią, ja płacę 70% ona resztę. Zarabiam ponad 3 razy więcej od niej (ja IT, ona niższe stanowisko marketingowe w korpo). Zaczynam czuć się wykorzystywany. Czasem ma ochotę po prostu spakować swoje rzeczy i odejść. To ja inicjuję aktywności, organizuję jej czas, płacę na wspólne wyjścia i wykacje. To ja płacę za panią do sprzątania 2 razy w tygodniu i za zamawiane codziennie jedzenie. A czarę goryczy przelała jej wczorajsza propozycja: chce, żebym jej wykupił 3-tygodniowy wyjazd do Kenii, żeby mogła pojechać ze swoimi 2 przyjaciółkami, żeby "odnaleźć siebie i swoją kobiecość" - jak mi powiedziała. Przez chwilę nawet myślałem, żeby tak zrobić, może by jej to dobrze zrobiło (jest sfrustrowana swoją pracą, brakiem realnych perspektyw zawodowych, koleżankami które już mają dzieci i własne domu). Ale później doszedłem do wniosku, że po prostu zachowałbym się jak frajer. Dałem sobie czas do końca dnia dzisiaj na przemyślenie i podjęcie decyzji: czy wyprowadzić się i ją zostawić w najbliższym tygodniu. Co byście mi doradzili? Potrzebuję spojrzenia z boku na całą sytuację.

#vejt #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
chce, żebym jej wykupił 3-tygodniowy wyjazd do Kenii, żeby mogła pojechać ze swoimi 2 przyjaciółkami, żeby "odnaleźć siebie i swoją kobiecość"


@mirko_anonim: ten "zwiazek" nie ma przyszlosci. Jestes dla niej tylko bankomatem, a ona szpare popuszcza na boku. Po prostu byles zbyt miekka faja w zwiazku i przegrales w grze. Nastepnym razem nie daj sie wykorzystac. Podzial zawsze 50%/50% jak chodz o hajs, prezenty, aktywności itd. A najlepiej jak laska daje
Nie jestem przeciwnikiem kobiet, ale zgadzam się z resztą. Pogoń. Jakby jej zależało to propozycja była by żebyście pojechali razem. Ona nie myśli o Tobie. Ona szuka kobiecości, no to czemu akurat na drogiej wycieczce do Kenii. Nie kupuj tego. Nie wydaje Ci się że kończy się wasz związek i ona jeszcze próbuje coś ugrać. Zostaw to dla nowej. Że miała tupet takie coś zaproponować i ten brak seksu przykro mi, ale
@mirko_anonim: korpo-szczuro-patola w książkowym wydaniu. Serio jesteś z laską, która ma >30 lat i sex raz w miesiącu? Ja yebie facet! Kobieta w takim wieku i to jeszcze jak nie ma dzieci i nie ma okresu to myśli TYLKO i TYYYLKO o MEGA rżnięciu. MEGA RŻNIĘCIU i nie odpuści ŻADNEJ OKAZJI. Serio - przerabiane z paroma. Takie to potrafią bez owijania nadziewać się przy każdej możliwej okazji na berło - nawet
@mirko_anonim: Chłodzić. Zmniejszać dawanie od siebie do poziomu w którym będzie po równo i zobaczyć co zrobi. W tym momencie nawet jesli zerwiesz bedziesz miał podsiadomie 2 rzeczy. jedno to to że zostales wykorzystany , dwa że nie udało sie tego uratować. W moim scenariuszu bedziesz mial w najgorszym przupadku poczucie ze probowales i postawiłeś granicę z wykrozystywaniem co jest wazna umiejetnoscia tez na potem. A moze jakis cud sie zdarzy