Wpis z mikrobloga

Bajkopisarz Stanowski znowu dał do wiwatu ku uciesze mało zorientowanej gawędzi. Nie wiem, ile lat ma przeciętny widz kanału sportowego, ale warto kilka rzeczy przypomnieć.
Tomasz Smokowski ma 50 lat. Przez 22 lata był twarzą Canal+. 4 piłkarskie Oscary za najlepszego komentatora piłkarskiego, cała piłkarka Polska znała duet Smokowski&Twarowski i prowadzony przez nich program Liga+Extra. Potem była jeszcze Liga Mistrzów na Polsacie i dyrektorstwo w NC+. W skrócie; mamy do czynienia z człowiekiem, który osiągnął duży sukces w swojej branży i postanowił go skonsumować w internecie, stąd pomysł na KS. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czego Smokowski ma zazdrościć 9 lat młodszemu Stanowskiemu? Dlaczego miałby go nienawidzić? Bo Krzysio odkrył celebrycką niszę i szybkie wyświetlenia? Przecież Smokowski też dzięki temu więcej zarabiał, dlatego tym bardziej narracja Stanowskiego jest absurdalna.

Tak, Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego nazwiska a nie kolejnych celebro-patusiarskich filmików o życiu iksińskiej, co tam palnęła kowalska albo, że kolejna gwiazdka oszukała swoich widzów. Jak mam produkt, to liczę, że zareklamuje go Smokowski w swoim wywiadzie, niż, żeby jego logo przewijało się pomiędzy kolejnymi newsami z czeluści internetowych degeneratów. Stanowski grzebie się w rynsztoku, daje atencję durniom, którzy na nią nie zasługują i robi na nich wyświetlenia, wybijając tym samym swoje nazwisko. Można sobie tylko wyobrazić ile obecnie internetowej patologii odwala jakiś cyrk w nadziei, że Stanowski nagra o nich swój film i zrobi darmową reklamę.

Rozumiem, że oczekiwaniem Stanowskiego było, aż Smokowski też usiądzie do komputera, włączy pudelka, zacznie przeglądać to całe bajorko i nagrywać o tym zoo swoje przemyślenia? Te jego wszystkie przytyki wobec Smokowskiego były po prostu żenujące. Na tym to wszystko polega - ciężko pracujesz a potem możesz sobie odpocząć. Smokowski sobie wychodzi grać na padla a potem odbiera kolejną grubą wypłatę, bo wcześniej przez 3 dekady ciężko pracował na swoje nazwisko w C+ a potem ogarniał pion dyrektorski w bliźniaczej spółce. On nie ma ochoty co miesiąc wgapiać się w ranking wyświetleń i ścigać się ze Stanowskim na kliki, w C+ już się wyścigał wystarczająco i pewnie z takim nastawianiem szedł do KS, ja już nic nie muszę, bo ja mam już wyrobione nazwisko. Smokowski nic nie dostał za darmo, jako nastolatek mieszkał we Francji, gdy wrócił, to z ciekawości zgłosił się na casting do C+ i zaczęło się zaiwanianie. Nie każdy zostaje złotym dzieckiem przeglądu sportowego.
Robić mu wyrzuty, że to ważniak, mądrala, bufon itp itd jest śmiesznym.
#smokowski #kanalsportowy #stanowski
Ryneczek - Bajkopisarz Stanowski znowu dał do wiwatu ku uciesze mało zorientowanej ga...

źródło: smkw

Pobierz
  • 140
  • 2
Wiesz gdzie sponsorzy mają byłego komentatora C+? W dupie

@ruum: Człowieku, Smokowski ma takie nazwisko, że jak go najdzie ochota, to sobie dzwoni do Lewandowskiego, umawiają wywiad prosto z Barcelony a KS ma świetny materiał pod reklamodawców, tzn "czysty", bez pudelkowej patologii. Do kogo może zadzwonić Stanowski? Do Najmana? Po kolejną ustawkę pod reklamę piwska?
Czas wszystko pokaże, ani KS nie przepadnie, ani Stanowski z głodu nie umrze. Mógł tylko wcześniej
@Ryneczek:

Tak, Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego nazwiska a nie kolejnych celebro-patusiarskich filmików o życiu iksińskiej


Nieźle Ci się odkleiło, Reklamodawcy przychodzą DLA ZYSKU, a nie dla gówno nazwiska, jeżeli nie ma wyświetleń to choćby mówił o nich sam papież to będą mieli to w dupie. Zresztą zobaczymy jak Ci reklamodawcy teraz będą chętnie przychodzić jak ich wyświetlenia będą szurać po dnie.

Na tym to wszystko
pewnie z takim nastawianiem szedł do KS, ja już nic nie muszę, bo ja mam już wyrobione nazwisko


Lubię Smoka, jednak jeśli ktokolwiek wchodzi w biznesową spółkę nastawioną na
zarabianie pieniędzy z takim nastawieniem będzie miał problemy.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Stanowskiego w Kanale Sportowym nie ma.

Najbliższy rok zweryfikuje ich lepiej niż ktokolwiek tutaj.

Czy wróci Kwartalnik?
Czy poradzą sobie z konkurencją w postaci Meczyków?
Czy znajdą sposób na rentowność
  • 0
Czy znajdą sposób na rentowność przy zatrudnianiu kilkudziesięciu osób?


@Boomkin: To też jest ciekawe, bo Borek wspominał, że z budżetu KS Stanowski opłacał swoich chłopców z Weszło
@Ryneczek: poczekajmy na sprawozdanie finansowe kanalu sportowego za 2024. O ile się zakładamy że przychody będą o conajmniej 50% niższe niż w 22-23) ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
skoro tak wierzysz w swojego idola smoka i gborka to dla ciebie easy money.
@Ryneczek:

Człowieku, Smokowski ma takie nazwisko, że jak go najdzie ochota, to sobie dzwoni do Lewandowskiego, umawiają wywiad prosto z Barcelony

hahahaha, chciałem to skomentować jakoś merytorycznie, ale jeśli poważnie myślisz, że Lewy jest na zawołanie jakiegokolwiek dziennikarza to gratuluje rozeznania xd poza tym, jeśli mógł to zrobić, to czemu do dziś tego nie zrobił?

Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego nazwiska

Parę lat temu Andrzej Twarowski,
Dlaczego miałby go nienawidzić


@Ryneczek: bo jest zawistnym, aroganckim dupkiem? Człowiek to nie komputer, nie kieruje się czystą logiką. Są ludzie #!$%@?, którzy kogoś nienawidzą tylko dlatego, że dana osoba ma zbyt miły uśmiech. Może ma zwyczajnie ból dupy, że jego "wyszukane programy" generują ujowe wyświetlenia, a "pudelek" od Stanowskiego robi więcej wyświetleń niż pozostała trójka właścicieli razem wzięta xD

Tak, Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego
Smokowski ma rację twierdząc, że reklamodawcy przychodzą z powodu jego nazwiska


@Ryneczek: bardzo dobry komentarz. Niestety, od merytorki w internecie lepiej klikają się patusy. Więcej ludzi chce oglądać Najmana niż rzeczowe analizy piłkarskie. To smutne, że dali Stanowiskiemu zmienić KS w taki rynsztok. Czy ten rynsztok się dobrze konwertuje na reklamy? Wątpię
  • 1
bo jest zawistnym, aroganckim dupkiem?


@marv0oo: Bo? Bo Kśek tak na filmie powiedział, więc prawda? Smokowski dwie dekady robił w C+ i gdyby faktycznie był bucem nie do zniesienia, to ani z Twarowskim ani z nikim innym nie poprowadziłby Ligi+Extra, nikt po prostu nie chciałby z nim przystawać, w takim wariancie nie przeszedłby nawet castingu u Basałaja. A o wyświetleniach już pisałem, dla Smokowskiego to same plusy, że dzięki Stanowskiemu i
No ma - wygenerowanych na dramie z KS. I gownodramach z janoszek na platformie KS.


@bylo_sobie_zycie: xDDDDDD Bez dramy byłby podobny wynik. Stanowski w tym roku odpowiada za prawie 60% wyświetleń całego kanału. Czyli wygenerował prawie 2 razy tyle wyświetleń co pozostała trójka razem wzięta razy 2 xD
Smokowski dwie dekady robił w C+ i gdyby faktycznie był bucem nie do zniesienia


@Ryneczek: telewizja słynie z tego, że tam siedzą same buce.

dla Smokowskiego to same plusy

Skoro same plusy, to czemu miał taki ból dupy do Stanowskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Kto to ogląda? Odkąd pamiętam to raczej garstka ludzi miała C+, szczególnie te 20 lat temu gdy kosztowało sporo więcej niż przeciętny Kowalski mógł poświęcić na bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator Sam widzisz
Nowa gwiazda co średnio ogarnia pilke nozna i woli drame z pudelka vs Znany komentator, który wyrobił sobie renomę wśród prawdziwych fanów piłki nożnej (takich co wola odmówić sobie czegoś aby oglądać ligę) I
@Ryneczek ale gówno napisałeś. Tak napewno jakby wyświetlenia były na poziomie 1k to sponsorów by interesowało, że tak siedzi jakiś smokowski xD im zależy, żeby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. A po drugie to kogo obchodzi co robił wcześniej, jak chciał leżę. I nie robić nic to mógł to robić, a nie pchać się w kolejny projekt. Nie lubię Stanowskiego, ale w tej sytuacji to on jest win