Wpis z mikrobloga

@9ada66a7ca8bf7e3: przeglądałem, no i co w związku z tym? Typ może mieć takie poglądy to raz, a dwa, że jego wpisy pisane są w żartobliwym tonie i typ sobie bekę robi. Potrafisz te dwie rzeczy oddzielić? Nie dostrzegasz nawet nutki żartu w jego wpisach tak z ręką na sercu? Spotkałeś się kiedyś ze stwierdzeniem, że ktoś coś mówi "pół żartem, pół serio?".
tylko ten jeden post jest taki żartobliwy a ty na jego podstawie uważasz że trolluje.


@9ada66a7ca8bf7e3: xD Pełno ma takich. To, że czasami wrzuca różne statystyki o przestępstwach czarnych nie zmienia tego, że obok ma czasami takie typowe posty pod żarty z takich ameb jak ty. Właściwie wszystkie te gdzie są jego zdjęcia są typowo humorystyczne.

Nawiasem mówiąc to jest śmieszne jak próbujesz z kogoś zrobić nazistę bo śmie pokazywać statystyki
@Herubin: to pokaż inne z tych "pełno".

Z resztą nie wiem o co się tak spinasz i co cię boli że ten gościu jest kim jest. Wiesz, jeżeli jesteś konfiarzem to nawet narodowcy mają #!$%@? na Bosaka i uważają że ich zdradził, więc nie trzęś dupą. Konfa już nie ma nic wspólnego z nimi. Przysiada się do stolika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9ada66a7ca8bf7e3 - @Herubin: to pokaż inne z tych "pełno".

Z resztą nie wiem o co si...

źródło: F-ufHaWXoAAMBWO

Pobierz
9ada66a7ca8bf7e3 - @Herubin: to pokaż inne z tych "pełno".

Z resztą nie wiem o co si...
@9ada66a7ca8bf7e3 To brzmi jak trolling, zręczna ironia... I tym zapewne jest.
Gdyby to były rzeczywiste poglądy autora, raczej ujrzelibysmyleibyśmy typowy język przedstawiciela "prawilniakow" czyli orty i brak interpunkcji :)
@amperrowwer: a gdzie ja twierdzę że to kłamstwa tytanie intelektu? Tylko pokazuje im to jako przykład że to nie trolling a gościu ma te pogoady na poważnie. Oczywiście że ma rację co do tych statystyk. Ja nie jestem jakimś lewakiem (prawakiem też nie, wszystkie skrajności są równie #!$%@?).

Jacy wy ciemni jesteście... ()
9ada66a7ca8bf7e3 - @amperrowwer: a gdzie ja twierdzę że to kłamstwa tytanie intelektu...

źródło: f08fb3d8f968307926d1c2c67ca9b07cec9317eaeff965a12bb230db94d95d37_1

Pobierz
@9ada66a7ca8bf7e3: Po pierwsze, nie zarzucam ci kłamstwa tylko ja sam to dodaję, więc ogarnij się deko bo ci już chyba deko siada. A po drugie to sprawdź sobie czym jest okno Overtona i dopiero wtedy się zastanów czy to trolling, skoro nie dociera to do ciebie bez tego jeśli pełno ludzi ci to teraz pisze. A o samym oknie on sam pisał wielokrotnie.