Wpis z mikrobloga

@9ada66a7ca8bf7e3: Słowianin kisnący z niewolnictwa czarnoskórych to zawsze jest ironia jak ja #!$%@?ę xDDDD

Niemiecki Sklave, holenderski slaaf, francuski esclave, hiszpański esclavo, portugalski escravo, duński slave, szwedzki slaaf, walijski slaf, bretoński sklav - te wszystkie słowa oznaczające niewolnika pochodzą od słowa "Słowianin", bo w X wieku dosłownie kwitł handel słowiańskimi niewolnikami. Widocznie Słowianie powinni też mieć ten gen biegacza, bo historycznie również spieprzali przed siatkami zachodnich sąsiadów.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem prostych zdań gościu. Pisał że IQ sobie będą sprawdzać za pomocą apki a nie mierzyć czaszki i nosy jełopie. W komentarzach pisze że zwykły metr krawiecki wystarczy.

Oczywiście żaden z was nie eprawdzil jego konta ani strony.
  • Odpowiedz
@neib1: jak wy tutaj pewnej konwencji i żartu nie widzicie, to brak mi słów. Nie wiem jak można takich oczywistych rzeczy nie dostrzegać.
Testovirona też w 100% na poważnie braliście?
  • Odpowiedz
@BlueTony #!$%@? typie, ale jedno pytanie: kojarzysz tego gościa? Bo ja wiem, że jest dużo trolli, którzy robią se jaja, ale ten taki nie jest. No #!$%@? serio.
  • Odpowiedz
@neib1: kojarzę go tak samo jak ty, przejrzałem jego media i to, że wszystko pisze w pewnej konwencji jest dla mnie oczywiste. Już po przeczytaniu tego co op wstawił, to powinna się normalnej osobie lampka zapalić, że przecież on nie pisze w 100% poważnie. Serio tego nie widzisz, czy po prostu nie chcesz tego widzieć? Aż mi za was głupio, że wy czegoś tak oczywistego nie dostrzegacie.
  • Odpowiedz