Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu dostałem nowy pokój. Jednoosobowy pokój za 150€/miesiąc, praca 5 dni w tygodniu, po 7,5h dziennie. Zarobki po odjęciu kaucji 1400-1500€(mogłoby być więcej). Pomijając mieszkanie na strasznym zadupiu, z tylko jednym(drogim) sklepem, to moja najlepsza emigracja. Tani pokój, mieszkanie przy lesie, dużo pól z konikami, można pospacerować, czy podbiegać. Prawie dwa lata temu w krakowie płaciłem 750zł za niemywalowany pokój, z nieszczelnym oknem, dywanem zamiast podłogi i trzema wspokatorami. Spójrzcie do czego człowiek doszedł. Szkoda że nie wziąłem tu laptopa, i więcej ubrań.

#emigracja #emigrujzwykopem #swstory #niemcy
SaintWykopek - W zeszłym tygodniu dostałem nowy pokój. Jednoosobowy pokój za 150€/mie...
  • 61
  • 0
Zostaje na czysto 1500 euro, niech na życie przeznaczy nawet 500 euro, to zostaje mu 1000 na przyjemności.


@erni13 To bardzo mało, ja na jedzenie przeznaczam 800-1000€ miesięcznie, oglądam filmy kulinarne, potem gotuje/piekę różne dania, to jest dla mnie ta przyjemność.

Chlop ma 1500 EUR do wydania, na jedzenie jak nie bedzie zbytnio oszczedzal pojdzie mu moze z 300...


@good Jezu, to musiałbym żyć na samych kartoflach. (ʘʘ)
SaintWykopek - >Zostaje na czysto 1500 euro, niech na życie przeznaczy nawet 500 euro...

źródło: temp_file3354496712505895538

Pobierz