Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały nie lubiłem się uczyć, grałem w komputer i w strachu nasłuchiwałem czy mama nie idzie sprawdzić czy sie uczę. Dziś mam stany lękowe nasł#!$%@? nawet o 4 w nocy czy ktoś nie idzie i nie będzie się darł na mnie że robię coś źle. Nie potrafię funkcjonować w domu w ciągu dnia.
Obecnie mieszkam z dwoma współlokatorami i jak tylko ktoś chodzi po pokoju i słyszę to przez ściany to mi się odpala lęk że przyjdzie do mnie. #!$%@?ć...
  • 36
  • 63
@StarodawnyInformatyk zawsze przy komputerze siedzę w słuchawkach. A i tu został nawyk żeby nie mieć ich załonych na uszy, jedna strona musi być delikatnie uchylona inaczej nie jestem w stanie się skupić na tym co oglądam/gram/słucham

@Zorheta: najgorsze było to że nie szło mi jakoś źle

@LeKosmita edukacja skończona 6lat temu, nigdy nie lubiłem się uczyć w szkole
Choć obecnie bardzo lubię czytać i zdobywać wiedzę w tematach motoryzacyjnych
@Vampirr: Miałem to samo, mame wchodziła do mojego pokoju kiedy chciała, do tego lubiła otwierać drzwi bardzo cicho. Czasami rzucała komentarzami w stylu "znowu w te gierki dla dzieci grasz" itp. Strasznie mnie to irytowało bo nie dość że nie szanowała prywatności mojego pokoju to jeszcze gapiła się co się dzieje na monitorze.

Zawsze używając komputera siedziałem z jedną słuchawką w uchu a drugą od strony drzwi bez. Po wyprowadzce jeszcze