Wpis z mikrobloga

Co Narodowcy mają z tym deptaniem flagi UE i tęczowej od ekipy LPG? Zawsze mnie bawi ta potrzeba narodowego ekshibicjonizmu w postaci palenia czy deptania konkretnych flag xD nie wiem czy to wiąże się z IQ, z wykształceniem i edukacją czy może po prostu z determinacją polityczną ale ja nawet flagii Rosji bym nie deptał mimo, że totalnie nie lubię tego państwa. Ot po prostu nie odczuwam potrzeby niszczenia "szmaty" która symbolizuje coś czego nie lubię xD Mireczki, skąd się to bierze? Czy wy też macie potrzebę darcia, palenia lub deptania flag nielubianych klubów piłkarskich, państw, instytucji?xdd #kiciochpyta #marszniepodleglosci #narodowcy #11listopada
  • 5
@ktomizajalnazwy rozumiem ale dlaczego?xd słowo nie wystarczy? Deklaracja jakaś, patriotyczna odzież na sobie? Prymitywnym wydaje mi się niszczenie czegoś, tak samo jak kiedyś kupowali ludzie piwo chyba Ciechana i wylewali do kanalizy. Rozumiem manifestacje i artystyczny happening ale dalej taka potrzeba niszczenia i skakania XD po fladze to takie zaznaczanie obecności jakby pies musiał obsikać jakiś murek xD ponawiam pytanie, skąd się to bierze, że z tylu możliwych opcji do manifestacji, ta