Wpis z mikrobloga

Tego dnia dostala jux 5 wiadomosci z propozycja randek, jedna sponsoringu i jedna z wyzywaniem, bo nikt jej nie odpisal. Czemu ma isc z toba a nie z ktoryms z tych pieciu innych gosci? Nie widzisz, ze ona jest po prostu zalamana ta aplikacja i dlatego tak odpowiada? Z jej perspektywy to jest strata czasu, bo najwyrazniej nie prowadzisz zadnej selekcji i chodzi ci tylko o znalezienie chetnej waginy. Chlopak to wymowka.
@xPekka Zawsze mnie cringuja takie rozmowy kiedy dorośli ludzie rozmawiają na aplikacjach randkowych. Raczej trzeba być zdecydowanym a po pierwszej odp typiary widać że nie za bardzo ma ochotę na cokolwiek lub po prostu nie spełniasz jej wymagań - domyślam się że dziewczyna młodsza dużo od ciebie.
Czemu ma isc z toba a nie z ktoryms z tych pieciu innych gosci? Nie widzisz, ze ona jest po prostu zalamana ta aplikacja i dlatego tak odpowiada?


@zbrodnia_i_kawa: Ja tam widzę, że po prostu nie jest zbyt zainteresowana @xPekka. Jest ok żeby zmatchować i dać szansę pajacowania ale nie wyciągnął królika z kapelusza ani nie wygląda jak OKD, stąd takie odpowiedzi. Nie wiem skąd u Ciebie wniosek po tej