Wpis z mikrobloga

@WenerowaAngela: jeden z ostatnich ostoi starego dobrego internetu po za tymi parodiami z tą jakością i działającym chomikiem już nic dobrego nie pozostało. Jak zamkną chomika to chyba wyjdę na ulicę.
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela: zawsze kiedy widzę te przeróbkę jest mi wstyd że miałem 12 lat i że się z tego śmiałem.

Podsumujmy - Czosnek:
* nawinął naprawdę spoko kawałek - to jest lepsze niż wiele dzisiejszych "hitów" hiphopolowych
* napisał naprawdę spoko tekst - ile on ma tam lat? Ten tekst jest dość wulgarny, ale też głęboki i cech#je (serio wykop...) się mocną autoironia - zobaczcie tylko ostatnie wersy

Siedział sobie tam sam
conamirko - @WenerowaAngela: zawsze kiedy widzę te przeróbkę jest mi wstyd że miałem ...
  • Odpowiedz
  • 7
@conamirko napisałam wcześniej w #!$%@? długi komentarz z argumentacją że nie nabijam się z Czosnka tylko z parodii. (Mam proste poczucie humoru, bawią mnie żarty o kupie i
obciąganiu pały. Nie wstydzę się tego.)
On jest tylko dodatkiem, miał pecha bo pokazał gębę i cała miejscowość i polska wytykały go palcami. Ogólnie to gościu ma zajebiście silną psychikę bo się nie wychuśtał przy tym całym hejcie który niesłusznie na niego spadł. Mało
  • Odpowiedz
  • 6
@conamirko co do oryginału- może i nawinął spoko, ale nie mnie to oceniać- totalnie nie mój wibe.

Może to zabrzmi brutalnie ale generalnie takie bóldupienie że on młody i taki zdolny i tak zajebiście nawinął a wyświetleniami przebił go koleś który nagrał diss w piwnicy jest trochę bez sensu.
Tak niestety działa i działał przemysł (tak samo jak przypadku hip-hop polo o którym wspomniałeś. I każdego innego gatunku muzycznego.) Wartościowi artyści są
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela:

Mało tego, z chęcią posłuchałabym jakiegoś aktualnego wywiadu z nim jak się trzymał przez te wszystkie lata i czym się zajmował


tymczasem pośmieję się z tego jak rucha kolegów, śmierdzi i obiąga pały ʕʔ prawie mi się łza w oku zakręciła

ja nie bóldupię, a hip hopu nie lubię więc nie mi oceniać czy jest zajebiście zdolny, mówię tylko, że ta jego twórczość nie odstaje od
  • Odpowiedz