Wpis z mikrobloga

  • 1
@conamirko

tymczasem pośmieję się z tego jak rucha kolegów, śmierdzi i obiąga pały ʕʔ prawie mi się łza w oku zakręciła


Tak, a co? Nie ukrywałam że bawią mnie infantylne żarty o ru.niu, tutaj dodatkowo dochodzi nostalgia. I nie ważne jaka gęba jest tutaj wklejona.
Poznanie jego perspektywy być może spowodowałoby zmianę stosunku ludzi do tego nagrania.

ja nie bóldupię, a hip hopu nie lubię więc nie mi
  • Odpowiedz
Siedział sobie tam sam taki jeden pan


Miał w dłoni mieć Króla Ziemi znak


Za to że jest kompletnie nic niewarty


I jest zajebisty ale tylko na żarty


@conamirko: Nie wiem, gdzie ty widzisz tam takie słowam ja wyraznie słyszę:
Siedział sobie tam sam taki jeden pan
Zrobiłem mu pałę, bo się na tym znam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
---
A tak poważnie, to jesteś z gościem
  • Odpowiedz
@conamirko: @deziom Przecież to jest parodia idealna na niej wszystkie inne parodie powinny się wzorować wy chyba po prostu nie wyłapujecie tych smaczków i tego jak dobrze to jest zrobione, a napisać taki tekst który tak pasuje pod teledysk jest genialne. Wy chyba po prostu chcecie być smutni i się nie cieszyć z głupot.
  • Odpowiedz
@conamirko: W tamtym okresie na polskim YouTube i Wrzucie były dziesiątki takich "niespełnionych muzyków" którzy wrzucali swoje pierdy do internetu nagrywane telefonem. Mam współczuć Czosnkowi, że ludzie kręcili beke z parodi zamiast słuchać oryginału?
  • Odpowiedz
@conamirko: #!$%@?łeś się do śmiesznego kawałka jakby ktoś mu nim wyrządził wielką krzywdę, a nawet sam Czosnek pod oryginalną, pierwszą wrzutą napisał komentarz, że mu się to zajebiście podoba i genialna przeróba.
  • Odpowiedz