Wpis z mikrobloga

@7160: Doucz się nieco, bo tabletka po nie powoduje poronienia istniejącej ciąży. Poza tym kobieta decydując się na aborcję, decyduje o SWOIM ciele, a ty sugerując dosypywanie czegokolwiek decydujesz o CZYIMŚ ciele.

Wykopki oburzone, ale jak zwykle zapominają o liczbie alimenciarzy w tym kraju i o tym, że mnóstwo ojców ma w dupie swoje dzieci i nie ma nawet bladego pojęcia ile mają lat, kiedy mają urodziny i do jakiej klasy
CZYIMŚ ciele.


@gdziesomojeokulary: Tak, o ciele dziecka - które zostanie uśmiercone. Z pewnością są tabletki wywołujące poronienie. Nie dam se ręki uciąć, ale sądzę że i ta "dzień po" w odpowiedniej dawce zrobiłaby poronienie.
@BombaskaEskadraLotnicza: Płód żyje w ciele kobiety i czerpie z niego wszystko co jest potrzebne do rozwoju, więc wciąż jest to ciało kobiety. Jeśli jesteś przeciwko aborcji, to nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Ja uważam, że do aborcja w pierwszym trymestrze powinna być legalna, jak to jest w wielu cywilizowanych krajach. Jeśli uważasz, że powinna być zakazana w 100%, to niestety nie przekonam cię ja, a ty mnie.
na głowie wielu matek i


@gdziesomojeokulary: Może standardem powinna być opieka naprzemienna?

Jak chłop dostanie zabójcze alimenty to
- uważa, że jego rola na tym się kończy
- jest #!$%@? na kobietę i przenosi to (nawet nieświadomie) na dziecko
Płód żyje w ciele kobiety i czerpie z niego wszystko co jest potrzebne do rozwoju, więc wciąż jest to ciało kobiety....


@gdziesomojeokulary:

Chyba tylko kobieta może operować taką "logiką" xD Jeżeli plemnik współtworzy płód to też jest częścią kobiety? Jeżeli pociąg jedzie tunelem to znaczy, że jest częścią tunelu?

Ni jestem w 100% przeciwny aborcji. Jestem przeciwny całkowitej swobodzie aborcyjnej. A takie kobiety jak na tym screenie mają mentalność SSmanów z
żyje tylko dzięki ciału kobiety


@gdziesomojeokulary: Bzdura. Bez ciała mężczyzny nawet by nie powstało. Dzięki ciału mężczyzny żyje przez 25 lat. Ciało kobiety potrzebne jest przez 9 miesięcy.

Wiesz, ze kobiety żyją prawie przez całe życie dzięi ciałom mężczyzn? Czy to znaczy, że mam prawo cię zabić?

@gdziesomojeokulary

, to nie przekonamy się w żadne strony, bo mamy skrajnie odmienne zdania.


@gdziesomojeokulary: Skrajnie odmienne zdania nie są problemem. Problemem jest
@BombaskaEskadraLotnicza: Co ma plemnik, do płodu który rozwija się tylko i wyłącznie za pomocą ciała kobiety? Tylko wykopek może operować taka 'logiką'. Wiele kobiet chętnie by oddało ciążę i poród mężczyznom, ale nie jest to możliwe. Więc póki to kobieta jest w 100% obciążona zagrożeniami i niedogodnościami ciąży, to jej decyzją jest, co robi ze swoim ciałem. Kobiety usuwają ciąże od tysięcy lat, tylko teraz mogą to robić bezpiecznie. Poza tym,