Wpis z mikrobloga

Młot Tora w nowym Volvo- i od razu widać, że Volvo przejęli Chińczycy :)
Gdy Szwedzi produkowali Volvo to były to normalne samochody, jakie robiliby Szwedzi. Od czasu przejęcia firmy przez Chińczyków zaczęły się odwalać jakieś głupoty w stylu- małe szwedzkie flagi przy obiciach foteli- mega wieśniactwo, potem jakby mapa jakiegoś obszaru Szwecji po prawej stronie deski rozdzielczej, a teraz... młot Tora na światłach... Wiedzą, że Szwecja/Skandynawia ma dobrą markę więc, wkładają to do samochodów, ale właśnie takie podejście pokazuje, że to coraz mniej szwedzki samochód, bo Szwedzi by tego tak nie zrobili.
Zaczyna to iść w stronę tego, gdy kiedyś sprzedawano chińską, tanią wiatrówkę o nazwie... Norconia Germany :) Od razu wiedziałem, że to chińskie dziadostwo.
Swoją drogą design ogólny nowszych Volvo jest bardzo ładny, przez Niemca zaprojektowany.

#samochody #motoryzacja #ciekawostki #szwecja #skandynawia #chiny #design #projektowanie #nauka
Pobierz nowyjesttu - Młot Tora w nowym Volvo- i od razu widać, że Volvo przejęli Chińczycy :)...
źródło: 624aced60b713_o_original
  • 5
@nowyjesttu: No już nie taki nowy ten design. bo już zaraz będzie 10 lat od kiedy go wprowadzili. Ale zrobiony bardzo dobrze, bo auto nadal wygląda świeżo i nowocześnie. Flagi są tylko po to aby nawiązać pokazać kupującym że to produkt szwedzki, mnie w sumie nie przeszkadzają. Ale z tymi flagami to jak z marką kosmetyków Neutrogena oni mają flagę Norweską, a firma jest amerykańska xD
@lentilek: Gdy Volvo było szwedzkie nikt żadnych bezsensownych flag nie dodawał. To nie jest w szwedzkim stylu takie coś. To nie jest szwedzkie podejście.
Neutrogena to w ogóle jakiś koszmarek. Założone przez Żyda w USA, a teraz, jakaś niewiadomo skąd "formuła norweska", a od jakiegoś czasu wymyślili sobie nazwę "malina nordycka" (na malinę Rubus chamaemorus) jako dodatek w osobnej serii, podczas gdy czegoś takiego jak malina nordycka nie ma, a ta
Gdy Volvo było szwedzkie nikt żadnych bezsensownych flag nie dodawał. To nie jest w szwedzkim stylu takie coś. To nie jest szwedzkie podejście.


@nowyjesttu: Ja zdaje sobie sprawę, to chiński wymysł aby dalej przekonywać ludzi źe to szwedzki produkt. W obawie gdyby ludzie łączyli volvo z Chinami. Tak samo jest z Neutrogeną