Wpis z mikrobloga

Ile waszym zdaniem powinna realnie kosztować całościowo usługa (robocizna plus materiały zapewniał warsztat):

wymiana oleju, płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, kompletu filtrów (bez filtra paliwa bo nie ma)?

Samochód to renault clio z 2010 roku benzyna 1.6, piszcie tu swoje wyceny a potem wszystkich zawołam i napiszę ile mi zaśpiewali, zastanawiam się czy mnie #!$%@? czy teraz rzeczywiście takie drogie usługi motoryzacyjne. Oczywiście nie korzystałem z jakiegoś autoryzowanego serwisu renault czy coś ;p

#motoryzacja #samochody
  • 46
@programista15cm dobrze cię tam muszą zapinać na cenie płynów, jeśli lepszy olej (no nie wiem jaki jest premium, może jakiś ravenol z pao) i płyn hamulcowy, który jest produkowany pod inną normę (dodatkowo płyny hamulcowe są tanie jak barszcz xDDD, ewentualnie jakiś ravenol 325+ co ze 140 PLN za 0.5L kosztuje) podwaja ci cenę serwisu dwukrotnie.

To budżetowo to oleje K2, Orlenu i mannola?
  • 2
@lysyznysy @lentilek @Megawonsz_dziewienc @Loginconajmniej4znaki @programista15cm @bubel119 @senq87 @BeatsByDre @xspeditor @r5678 @dolor @dlaczego_michau @Anonek463

Zapłaciłem dokładnie 1070,00 zł. Uważam że to dużo, myślałem że taka usługa się zamknie maks w 800 zł.

Co do pytania @Loginconajmniej4znaki to renault clio w tym roczniku w benzynie nie ma filtra paliwa- w zbiorniku na pompie paliwa znajduje się metalowe sitko której filtruje paliwo i którego się nie wymienia, nie jest to filtr. Typowyf filtr paliwa w