Wpis z mikrobloga

Hej mirki mam mały problem. Miejsce do spania, które mój landlord mi przeznaczył, czyli kanapa w kawalerce, zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Mianowicie składa się z tego typu segmentów widocznych na screenie. Po 1,5 roku użytkowania rozjechały się lekko(dosłownie minimetry), ale skutkuje to tym, że budzi mnie nie budzik, a ból pleców. Orientuje się ktoś, czy jest jakaś doraźna solucja? Planuje się przeprowadzić w przeciągu najbliższych miesięcy, wiec nie chce za bardzo inwestować w materac od łóżka, ani prosić się landlorda o pomoc, bo jeszcze się do mnie #!$%@? znając go :/ Jest coś w stylu jakiejś nakładki która zda tu rezultat?

#wynajem #kanapa #lozko #sen
C233 - Hej mirki mam mały problem. Miejsce do spania, które mój landlord mi przeznacz...

źródło: 11d5aa36b737425e2563ee0a0c670468

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@C233: gruby koc, narzuta czy śpiwór ale nie typu mumia tylko taki rozkładany ala kołdra, w sumie gruba kołdra też może dać radę, wyłożyć ją na te poduszki kanapy i wyrówna nierówności

albo materac ale nie taki typowy gruby tylko taki cieńki, materac nawierzchniowy, który właśnie ma utwardzać powierzchnię spania i wyrównać nierównośći
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@xede: Nie nałożę go w żaden sposób niestety, nawet musze dwa przesciaradla na to gowno nakladac, bo jest tak niewymiarowe :/
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kiszczak: fajnie to wygląda i by działało, ale #!$%@? 700 zlotych to sporo troche :/

edit chociaz sa jakies tansze wersje. Sprobuje, dziekówa byku!
  • Odpowiedz