Wpis z mikrobloga

Wracam z Berlina, akurat przyszło mi pracować z pociągu, do granicy z Polską internet 3/4 drogi na jednej kresce LTE, nawet wiadomości się nie dało wysłać na teamsach

Przekroczyliśmy granice z Niemcami i nagle wróciły 3/4 kreski, wszystkie strony na 2 kreskach LTE ładują się lepiej niz na niemiecki 4 kreskach xD

Chyba zaczne doceniac naszą infrastrukture mobilną

#niemcy
  • 68
@Rabusek doceniaj doceniaj. internet mobilny w Niemcach to kompletna porażka. Kiedyś dla jaj podłączyłem się w pracy na daily meeting z video siedząc w aucie na leśnym parkingu (akcja dzieje się w Polsce) to Niemcy byli zszokowani że video daje radę i że głos w ogóle nie przerywa.

Mój telefon praktycznie odmawia współpracy na niemieckich mobilnych. Strony www ładują sie 2 minuty o ile w ogóle, mimo że jestem w centrum wielkiego
@Rabusek nie wiem jak Wy to robicie, ja mam do miasta wielkości Wrocławia 100km a mobilny mi śmiga lepiej niż we Wro. w pociągu jak przez góry jadę to mi tylko potrafi zgubić, a tak to lala
@wstanczyk ja byłem od wewnętrznej strony tego urządzenia i przy pomocy głupola na kliszę dokumentowałem pierwsze lata naszej armii w NATO ????