Wpis z mikrobloga

Jeśli chcecie mieć suva, którego nie spotkacie na parkingu w galerii lub pracy, to polecam #ds7
Duży, wygodny, luksusowy z wieloma dodatkowymi funkcjami jak choćby kamera termowizyjna. Problemem może być cena, bo tanio nie jest i francuskie pochodzenie (czytaj elektronika). Mimo, to szał na pewno zrobi bo wygląda inaczej niż inne...

Więcej o aucie tutaj - KLIK
#samochody #motoryzacja #auta #suv #motopodprad
stopaotestuje - Jeśli chcecie mieć suva, którego nie spotkacie na parkingu w galerii ...

źródło: DS7-13-750x375

Pobierz
  • 10
@stopaotestuje: spokojnie zaraz będzie ich wszędzie pełno. W końcu moda na suviska i crossovery dalej trwa. Osobiście na mnie suv żadnego szału nie robi jest ich tyle na drogach, że już mi się rzygać chcę, jak bym spotkał to bym powiedział, że klocek na kołach machnął ręką i poszedł dalej. Ostatnio spotkałem suva od lambo co mnie zdziwiło i zesmutniałem, że takie marki jak lambo, ferrari czy porshe ktore mialo wlasny
@stopaotestuje: U mnie pod pracą na parkingu na ponad 100 samochodów nie ma nigdy żadnego suva. stoją też droższe samochody (np wyprodukowane po 2010) ale stanowią mniej niż 1% parkingu. Z kolei bez problemu można spotkać golfa 2 czy poloneza.
@stopaotestuje: ponton palący 13 litróww korku, zasięgiem silnika elektrycznego przy pełnym doładowaniu 56 km i zawieszeniem, które powoduje, że jeździ się tym autem jakby pływało pontonem