Wpis z mikrobloga

Z okazji zapowiedzi GTA 6 warto przypomnieć sobie ostatnią spektakularną zapowiedź GTA, która wyrywała z papci - było to oczywiście GTA IV. Niektórzy tę grę lubią, inni nie, to już kwestia gustu. Niemniej pod kątem trailera było to mistrzostwo świata i do dziś mam ciary słysząć tę muzykę i głos Niko. Nie chcę wyjść na starego dziada, bo nim nie jestem, no ale trudno mi sobie wyobrazić jaki trailer dzisiaj, by musiał wyjść, by równie dobre wrażenie wywarł. To jak wyglądało wtedy miasto, to był absolutny przełom technologiczny, ludzie nie dowierzali.

#gta #gry #gta6 #gtaiv #gta4
GoddamnElectric - Z okazji zapowiedzi GTA 6 warto przypomnieć sobie ostatnią spektaku...
  • 31
@GoddamnElectric:

To jak wyglądało wtedy miasto, to był absolutny przełom technologiczny, ludzie nie dowierzali.

No i mieli rację, bo gra po premierze wyglądała sporo gorzej niż ten zwiastun xD Nie twierdzę, że GTA IV było gównem, bo to bardzo dobra gra(po wgraniu kilku fixów naprawiających wersję na PC), ale downgrade względem tego zwiastuna był ogromny, szczególnie na konsolach.
kto normalny potrzebuje dwoch rak do prowadzenia auta? xD lewa reka WSAD a prawa na myszce

@piotr_forsa: To odwraca uwagę, przez co łatwiej się rozbić. Jakoś w innych częściach nie było problemu tego wykonać albo dodać opcję do tego.
@piotr_forsa:

widze ze bardzo malo grasz w gry komputerowe

xD
Ktoś nie lubi tego co ja -> nie zna się.

doslownie kamera przypieta do samochodu jak w VC/3 to byla mordega, nie dalo sie rozgladac za pomoca myszy i nie wiedzales co sie dzieje dookola ciebie.

W San Andreas i Gta 5 miałeś prawidłowe podejście, w sensie kamera się rusza razem z samochodem, ale wciąż możesz obracać myszką.

Gta 3 i
spoko, kiedys mialem 7 lat gdy wyszlo gta san andreas i nie moglem sie skupic jednoczesnie na klikaniu wsada i trzymaniu reki na myszce.


@piotr_forsa: Czytasz na co odpowiadasz? Tam kamera pracowała inaczej niż w GTA 4 i nie miałem problemu przejść tej gry, a nawet było świetnie.