Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą (link) przesyłam wyniki badań mojej próbki kreatyny firmy SFD (lepiej późno niż wcale).
Poziom rtęci został przekroczony czterokrotnie. Na wszelki wypadek poinformowałem sanepid w Opolu o przekroczeniu norm. Sanepid potwierdził, że moja partia została wycofana ze sprzedaży. Strona SFD także to potwierdza, po wpisaniu numeru partii 081.222
https://sklep.sfd.pl/produkt/SzukajPartii.aspx
#sfd #kreatyna
Thror - Zgodnie z obietnicą (link) przesyłam wyniki badań mojej próbki kreatyny firmy...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 104
  • 6
@Rst00: @kvas @KarmelowyJeremiasz apropos pytania co dalej. Pewnie skonsultuje się z jakimś prawnikiem, który mi powie co z tym można zrobić. Nie mam wielkich oczekiwań, natomiast chciałbym, żeby osoby, które nie dopełniły swoich obowiązków i wypuściły do sprzedaży truciznę poniosły konsekwencje (ale wiem, że żyjemy w Polsce).

@Kamson_San @George_Liquor @N331 koszt badania to 258 PLN. Próbka powinna mieć jeśli dobrze pamiętam 50 gram. Resztę, której nie zjadłem i nie wysłałem na
@Thror: masz rację, pomyliłem się ale już doczytałem. Ciekawe czy osoby, które mają te niby bezpieczne partie będą mogły je reklamować. Swoją drogą niezłe bagno bo mówią ludziom, że spokojnie inne partie można jeść a okazuje się takie coś. Wtopa na wtopie.
  • 2
@N331: po tym jak cala sprawa została ujawniona zaczęli robić badania i stąd te wycofania partii, więc przynajmniej akurat tutaj zachowali się prawidłowo. Natomiast dopuścili do całej tej sprawy i zastanawiam się jak długo ludzie nieświadomie by spożywali suplementy z przekroczonymi normami gdyby nie @fit_recenzje
dramat, #!$%@? debile ale ciekaw jestem jak z innymi firmami bo raczej nikt ze znanych sam nie produkuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tyle komentarzy i żaden lekarz się nie wypowiedział?? Pozostaje pytanie czy taka rtęć zostaje wypróżniona, czy gdzieś się osadza i ma wpływ na ogólna kondyncję/zdrowie. A jeśli tak to duży wpływ czy mały? Krótkoterminowo czy długoterminowo?